Samsung, Galaxy J Modelleri İçin LED Bildirim Desteği Sundu

Samsung, orta ve düşük segment akıllı telefonları için de yeni özellikler sunmaya başladı. Bu özelliklerden ilki Galaxy J5 Prime ve Galaxy J7 Prime için gelen LED bildirim özelliği oldu.

Samsung, telefonlarına her gün yeni bir destek sunmaya devam ediyor. Hep amiral gemilerine ve son modellere farklı özellikler ekleyen marka, bu sefer amiral gemisi sınıfına girmeyen telefonlarını düşünerek yeni bir özellik geliştirdi.

Samsung’un yeni özelliği düşük ve orta sınıf telefonları için geldi. Özellik açısından üst segment akıllı telefonlara göre çok daha fakir olan bu telefonlar yeni gelen özellikler ile daha kullanışlı hale getirilmeye çalışılıyor.

Samsung LED Bildirim Desteği Verecek

Samsung, orta segmentte yer alan Galaxy J5 Prime ve Galaxy J7 Prime modelleri için LED bildirim özelliğini kullanıma açtı. Bilindiği üzere bu cihazlarda bildirim ile ilgili herhangi bir özellik bulunmuyordu. Bu duruma son veren Güney Koreli firma, bu iki modele LED bildirim desteği vermeye başladı.

Bu destek sayesinde Galaxy J5 Prime ve Galaxy J7 Prime eşdeğerleri arasında düşük bütçeli ilk LED bildirimli telefonlar olmayı başardı. Yeni özellik telefonların ön tarafında yer alacak ve bildirim geldiği anda ışık ile size haber verecek.

Samsung, bu iki modele ek olarak tamamen metal gövde ve parmak izi sensörü de ekleyeceğini açıkladı. Samsung’un orta ve düşük segmentli akıllı telefonlarına gelecek yeni özellikleri bekleyip göreceğiz.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı