Samsung, Galaxy Note 7 için kullanıcılarından özür diledi!

Samsung, son günlerde Galaxy Note 7 ile yaşadığı sorunların ardından bugün düzenlediği basın toplantısında tüm müşterilerinden özür diledi.

Samsung, son çıkardığı telefon modeli Galaxy Note 7 ile yaşadığı sorunların ardından bugün müşterilerinden resmen özür diledi. Bugün kameralar karşısına geçen Samsung mobil departmanını yöneten Dong-Jin Koh, düzenlediği basın toplantısında yaptıkları hatadan dolayı özür dilediklerini açıkladı.

Samsung, uzun bir zamandır akıllı telefonları ile telefon piyasasının zirvesinden bir türlü indirilemiyordu. Çıkışı her gün biraz daha hızlanan Samsung, son çıkan akıllı telefonu Galaxy Note 7 ile yaşadığı sorunlar yüzünden bir anda düşüşe geçti.

Galaxy Note 7 Tam Bir Fiyasko Oldu

Samsung Galaxy Note 7 çıkmadan önce tanıtımları ile göz doldurdu. Ardından satışa çıktığı günlerde milyonlarca kişi tarafından alınan akıllı telefon önce batarya sorunu ile karşımıza çıktı. Piyasadan geri çekilen telefonlardan birinde meydana gelen patlama ile bir anda yerle bir olan marka, oldukça zor günler yaşamaya başladı.

Samsung, yaşadığı bu sorunların ardından Galaxy Note 7’yi piyasadan çekme kararı aldı. Bugün ise yaşanan sıkıntılardan dolayı müşterilerden özür diledi. Açıklamayı yapan isim mobil departman sorumlusu Dong-Jin Koh oldu. Koh düzenlediği basın toplantısında yaşanan sorunlardan dolayı tüm Samsung kullanıcılarından özür dilediklerini açıkladı.


1 Yorum

Yorum Yap
  1. bahri
    Ekim 16, 00:43 bahri

    kim ne derse desin bu koreliler adam gibi adam.

Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı