Samsung Galaxy Note 8 Çalışmalarına Başladı!

Samsung'un Note serisinin yeni üyesi olan Galaxy Note 7 bilindiği gibi talihsiz olayların ardından üretimi ve satışı durdurulmuştu. Samsung şimdi Galaxy Note 8 çalışmalarına başladı!

Kendi kendine patlamasıyla ün salan Galaxy Note 7 modelini yaşanılan pek çok olumsuz olayın ardından iptal ettiren Samsung şimdide Note serisinin yeni üyesi olması beklenen Galaxy Note 8 modeli üzerinde çalışmaya başladı. Samsung’un yeni telefonu hakkında şimdilik sadece tüm bildiğimiz şey model numarası olan SM-N950. Bilindiği gibi Samsung’un patlayan Galaxy Note 7 modelinin kod numarası N-930’du.

Note 8 Geliyor!

Twitter üzerinden isabetli sızıntılarıyla bilinen Evan Blass, Note 8 hakkında bilgi vermekle yetinmedi ve Samsung’un merakla beklenen diğer akıllı telefonları olan Galaxy S8 ve Galaxy S8 Edge modelinin isimlerini SM-G950 ve SM-G955 olacağını açıkladı. Yine Samsung’un bir önceki amiral gemileri olan Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modelinin kod numaraları sırasıyla SM-G930 ve SM-G935 idi.

Note 8 Yaz Aylarında Tanıtılacak!

Yaz aylarında tanıtılacak olan Galaxy Note 8 modelinin detayları hakkında biraz daha beklememiş gerecek ama Galaxy S8 ve Galaxy S8 Edge modelleri için ilerleyen günlerde daha çok iddia ile karşı karşıya kalacağız.



Only registered users can comment.