Samsung Galaxy Note 8 Çalışmalarına Başladı!

Samsung'un Note serisinin yeni üyesi olan Galaxy Note 7 bilindiği gibi talihsiz olayların ardından üretimi ve satışı durdurulmuştu. Samsung şimdi Galaxy Note 8 çalışmalarına başladı!

Kendi kendine patlamasıyla ün salan Galaxy Note 7 modelini yaşanılan pek çok olumsuz olayın ardından iptal ettiren Samsung şimdide Note serisinin yeni üyesi olması beklenen Galaxy Note 8 modeli üzerinde çalışmaya başladı. Samsung’un yeni telefonu hakkında şimdilik sadece tüm bildiğimiz şey model numarası olan SM-N950. Bilindiği gibi Samsung’un patlayan Galaxy Note 7 modelinin kod numarası N-930’du.

Note 8 Geliyor!

Twitter üzerinden isabetli sızıntılarıyla bilinen Evan Blass, Note 8 hakkında bilgi vermekle yetinmedi ve Samsung’un merakla beklenen diğer akıllı telefonları olan Galaxy S8 ve Galaxy S8 Edge modelinin isimlerini SM-G950 ve SM-G955 olacağını açıkladı. Yine Samsung’un bir önceki amiral gemileri olan Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modelinin kod numaraları sırasıyla SM-G930 ve SM-G935 idi.

Note 8 Yaz Aylarında Tanıtılacak!

Yaz aylarında tanıtılacak olan Galaxy Note 8 modelinin detayları hakkında biraz daha beklememiş gerecek ama Galaxy S8 ve Galaxy S8 Edge modelleri için ilerleyen günlerde daha çok iddia ile karşı karşıya kalacağız.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı