Samsung Galaxy Note 8 İçin Geri Sayım Başladı!

Samsung'un çıkışı yılan hikayesine dönen Note serisinin yeni üyesi olması beklenen yeni Galaxy Note 8 modelinin çıkış tarihi belli oldu!

Samsung Galaxy Note 8 İçin Geri Sayım Başladı!
Samsung Galaxy Note 8 İçin Geri Sayım Başladı! Burak AYDIN
Bu içerik 1240 kez okundu.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung'un kısa bir süre önce tanıtılan yeni amiral gemileri Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modellerinin ardından Galaxy Note 8 modeli modeli beklenmeye başladı. 

Samsung'un yeni amiral gemileri Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus kısa bir süre önce satışa çıkmıştı. Samsung'un merakla beklenen yeni amiral gemileri satışa yeni çıkmışken pek çok kişi Samsung'un yeni Note serisi modeli olan Galaxy Note 8 modelini beklemeye başladı. 

Galaxy Note 7'de yaşanılan büyük skandalın ardından çıkıp çıkmayacağı yılan hikayesine dönen Samsung Galaxy Note 8'in çıkacağı doğrulandı. 

samsung-galaxy-note-8

Kore'nin güvenilir haber sitelerinden birisi olan Korea Times'ın aktardığı bilgiye göre IFA'nın yönetiminde olan Jens Heithecker, Samsung'un merakla beklenen yeni modeli Galaxy Note 8'in çıkış tarihi ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

Jens Heithecker'e göre Samsung'un Note serisinin yeni üyesi olacak olan Galaxy Note 8'in 1-6 Eylül 2017'de Berlin'de düzenlenecek olan IFA fuarında tanıtılacak. 

Son zamanlarda Samsung IFA'yı pas geçip kendi etkinliğini düzenlese de Note 7'den sonra böyle bir yola başvurması gayet mantıklı görünüyor. 

Apple'ın merakla beklenen yeni iPhone modeli iPhone 8 ve iPhone 8 Plus'ın da o tarihlerde tanıtılacağını düşündüğümüzde Samsung cephesinde önemli bir zaman avantajı anlamına gelebilir. Bakalım konuyla ilgili olarak Samsung bir açıklama yapacak mı?

samsung iphone apple iphone 8 iphone 8 plus samsung galaxy galaxy s8 galaxy note 8
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi