Samsung Galaxy S8 Lansmanı İçin “Unpacked 2017” Uygulamasını Yayınladı!

Samsung yeni amiral gemisi olan Galaxy S8 modeli için resmi tanıtım uygulamasını Google Play Store üzerinden yayınladı!

Samsung Galaxy S8 Lansmanı İçin “Unpacked 2017” Uygulamasını Yayınladı!
Samsung Galaxy S8 Lansmanı İçin “Unpacked 2017” Uygulamasını Yayınladı! Ahmet Faik YILMAZ
Bu içerik 1167 kez okundu.

Teknoloji dünyasının büyük merakla beklediği Samsung’un yeni amiral gemisi olan Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modelleri bilindiği üzere özel bir etkinlikle New York’ta 29 Mart tarihinde resmi bir şekilde tanıtılacak. New York’ta düzenlenecek olan bu etkinliği takip edemeyecekler için canlı yayından takip edebilecek ve detayları dahi görebilecekleri bir uygulamayı Google Play platformuna çıkaran Unpacked 2017 adlı uygulamayla Galaxy S8 ailesinin tanıtımını gerçekleştirecek.

Açılış ekranında ise geri sayım sayacı bulunan bu uygulamada New York ve Londra’daki tanıtımlara dair bilgiler yer alıyor. Bugüne kadar yayınlanan 2 lansman videonun yanı sıra canlı yayın bağlantısı da uygulamada yer alıyor.

Uygulamada yer alan başka detaylarda ise tanıtım ile ilgili bilgilere de ulaşılabiliyor. Bunun için bir kayıt profili de bulunan uygulamada davetiye kodu da gerekli kılınıyor kayıt yapabilmek adına. Tahminler bu özel tanıtım etkinliğinin New York’ta 29 Mart akşamı saat 18:00’i işaret ediyor.

29 mart günü New York’ta düzenlenecek olan Galaxy S8 ailesinin tanıtımını canlı olarak takip etmek istiyorsanız Android uygulama merkezi olan Play Store üzerinden Unpacked 2017 uygulamasını indirebilirsiniz.

samsung galaxy s8 lansman unpacked 2017 samsung
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi