Samsung Galaxy S8 Modeli İle Note 7 Fiyaskosunu Unutturacak!

Samsung'un Galaxy Note 7 modeli ile yaşadığı ve yaşattığı hayal kırıklığı, bir sonraki amiral gemisi olacak olan Galaxy S8 modeline daha farklı bir bakış açısıyla bakmasını sağladı. İşte sızdırılan S8 özellikleri.

Samsung‘un piyasalara bomba gibi girecek yeni akıllı telefon modeli Galaxy S8 hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor.

Galaxy Note 7 modelinin pazardan tamamen çekilmesi sonrası Samsung kullanıcıları gözünü Galaxy S8 modeline çevirmiş durumda. Kullanıcılar tarafından son teknolojik yeniliklerin gelmesi beklenen S8 modelinde getirilecek bir özellik, Note 7 kullanıcılarının yüzünü güldürecek.

S8 İki Farklı Ekran Boyutuyla Gelecek

Samsung Galaxy S8 modelinin daha önceden 5.1 inç ekran boyutuyla geleceği sızdırılmıştı. Yeni gelen bilgiler ise bu modelde iki farklı ekran boyutu olacağının sinyallerini veriyor. İddialara göre Galaxy S8 modelinde 5.7 inç ve 6.2 inç olmak üzere iki farklı ekran paneli kullanılacak. Kenarlarının kavisli olması beklenen bu ekranlara “Home” tuşu ile parmak izi sensörünün de yerleştirileceği bilgisi verildi.

Böyle bir büyük ekran kullanımının Note 7 modelini ekran boyutu nedeniyle alan kullanıcıları oldukça memnun edeceği düşünülüyor. Böylelikle eski Note 7 kullanıcılarının 6.2 inç ekran paneli bulunan Galaxy S8 modellerine yönelmesi bekleniyor.

Bu haberle birlikte Samsung da Apple‘ın stratejisine yönelmiş durumda. Yani Samsung Galaxy S serisi de S ve S Plus gibi iki farklı modelle karşımıza çıkabilir.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı