Samsung Galaxy S8 Plus Rose Gold Rengi Modeli Ortaya Çıktı!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung'a yakın kaynaklara göre Samsung kısa bir süre içinde Galaxy S8 Plus modelinin yeni Rose Gold rengine sahip modelini tanıtabilir.

Samsung Galaxy S8 Plus Rose Gold Rengi Modeli Ortaya Çıktı!
Samsung Galaxy S8 Plus Rose Gold Rengi Modeli Ortaya Çıktı! Burak AYDIN
Bu içerik 1639 kez okundu.

Samsung'un kısa bir süre önce satışa çıkarttığı ve büyük başarı elde eden son amiral gemileri Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modelleri dünya genelinde satış rekorları kırarken Samsung'un kısa bir süre içinde Galaxy S8 Plus'ın Rose Gold rengine sahip modelinin çıkacapı iddia edildi.

Samsung'un Galaxy S8 Plus modeli için böyle bir hamle yapması şaşırtıcı değil çünkü Samsung bir önceki amiral gemisi olan Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modelini tanıtmasının ardından yeni renk seçenği olan Rose Gold ve Mercan Mavisi rengine sahip olan modellerini de satışa çıkartmıştı.

galaxy-s8-plus-rose-gold

Samsung'un kısa bir süre sonra satışa sunacağı Rose Gold rengine sahip Galaxy S8 Plus modeli diğer Galaxy S8 Plus modelleriyle aynı özelliklere sahip olacak.

Samsung'un yeni Rose Gold rengine sahip olan Galaxy S8 Plus modelinin ne zaman satışa çıkıp hangi ülkelerde sunulacağı ve fiyatının ne olacağı bilinmezken konunun ilerleyen günlerde netleşmesi bekleniyor. 

samsung galaxy s8 plus galaxy s8 galaxy s8 plus rose gold
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi