Samsung Galaxy S8'in Kamerasıyla İlgili Müthiş İddia!

Samsung'un merakla beklenen yeni amiral gemisi Galaxy S8 ve Galaxy S8+'ın tanıtımına az bir süre kala Galaxy S8'in kamerasıyla ilgili müthiş bir iddia ortaya atıldı!

Samsung Galaxy S8'in Kamerasıyla İlgili Müthiş İddia!
Samsung Galaxy S8'in Kamerasıyla İlgili Müthiş İddia! Burak AYDIN
Bu içerik 815 kez okundu.

Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S8 29 Mart tarihinde tanıtılacak. Tanıtımına az bir süre kala Samsung'un yeni amiral gemileriyle iddialar gelmeye devam ediyor. Gelen son iddiaya göre Samsung'un yeni amiral gemisinin kamera bilgileri ortaya çıkmış olabilir. İddiaya göre Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S8'in kamerası 12 megapiksel çözünürlüğünde olacak ancak Sony'nin kamerasıyla iddialı bir modeli olan Sony Xperia XZ Premium'un slow motion videolarıyla yarışabilecek bir düzeyde olacak. Bu sayede Samsung'un yeni amiral gemisi 1000 fps video kaydı yapabilme yeteneğiyle gelecek.

İris Tarayıcı İyileştirilecek!

Ayrıca Samsung'un ilk olarak Galaxy Note 7 modelinde kullandığı iris tarama teknolojisi de geliştirilecek. Samsung'un Galaxy S8'de 3.7 megapiksel çözünürlüğünde mini bir kamera ile daha doğru iris taramalar yapılacak. 29 Mart tarhinde eşzamanlı olarak New York ve Londra'da tanıtılacak olan Samsung'un yeni amiral gemileri Galaxy S8 ve daha büyük ekrana sahip olacak olan Galaxy S8+ bakalım sızan bu kadar bilgiye rağmen bizleri şaşırtabilecek mi ?

samsung galaxy s8 iris tarayıcı 1000 fps
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi