Samsung İçinde Yeni Bir Tane Daha Güncelleme Dalgası Başladı

Samsung şirketi yeni bir tane daha güncelleme dalgasını resmi bir şekilde başlattı. Mobil dünyasındaki lider konumdaki üretici üst seviye, orta seviye ve de giriş seviyesindeki pek çok Galaxy markalı akıllı telefon için haziran ayındaki güvenlik güncellemelerini dağıtıma sunmayı devam ettiriyor

Samsung İçinde Yeni Bir Tane Daha Güncelleme Dalgası Başladı
Samsung İçinde Yeni Bir Tane Daha Güncelleme Dalgası Başladı Mahmut Şahan
Bu içerik 955 kez okundu.

Samsung  şirketi yeni bir tane daha güncelleme dalgasını resmi bir şekilde başlattı. Mobil dünyasındaki lider konumdaki üretici üst seviye, orta seviye ve  de giriş seviyesindeki pek çok Galaxy markalı akıllı telefon için haziran ayındaki güvenlik güncellemelerini dağıtıma sunmayı devam ettiriyor. SamMobile sitesi içerisinde yer almakta olan özel haberlere göre ise  Samsung  şirketi güncelleme dalgası için bu kez 2017 model olan Galaxy A5 ile birlikte Galaxy A7 ve de Galaxy J5 modellerini de dahil etti.

Galaxy A5 (2017) ya da Galaxy A7 (2017) sahibi iseniz telefonunuza haziran ayındaki güvenlik güncellemesi de dağıtıma çıkartıldı. Performans artışı ile birlikte kararlılık ve de türlü hata düzeltmelerinin yer verilmiş olduğu bu yeni yazılım Samsung ve de Google’ın işletim sistemlerine dahil etmiş oldukları en son güvenlik ile ilgili yamalarını da içermekte.

Samsung öte yandan çiçeği burnunda  olan telefonlarından Galaxy J5 2017 modeli için de ilk güncellemesini resmi bir şekilde dağıtıma çıkarttı. J530FXXU1AQF5 şeklindeki yapı numarasına sahip bulunan ve 23 MB'lik büyüklüğe sahip olan güncelleme haziran ayındaki güvenlik iyileştirmelerinin yanı sıra sistem kararlılığını da getirmekte.

Bütün telefonlar için yayınlanmış olan güncellemeler kademeli bir şekilde dağıtılıyor ve  de kısa bir zaman içerisinde pek çok pazarda kullanıma sunulmuş olacak. Diliyorsanız Ayarlar menüsü içerisinden güncellemelerinizi kendiniz de sorgulatabilirsiniz.

samsung mobil güncelleme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi