Samsung İddialı Powebank Modeli Ortaya Çıktı!

Gelecek hafta yeni amiral gemileri olacak olan Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modelini tanıtacak olan Samsung merakla beklenen bu etkinlik öncesinde yeni powerbank modeli ortaya çıktı!

Samsung İddialı Powebank Modeli Ortaya Çıktı!
Samsung İddialı Powebank Modeli Ortaya Çıktı! Burak AYDIN
Bu içerik 596 kez okundu.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung'un gelecek hafta tanıtılacak yeni amiral gemileri merakla beklenirken Samsung bir yandan da diğer ürünleri üzerinde çalışmayı sürdürüyor. Twitter üzerinde paylaşılan bir görsel de Samsung'un yeni bir powerbank modeli tanıtıldı. Ortaya çıkan bu yeni powerbank modelinin Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modelleriyle birlikte diğer ürünleri de şarj etmesi bekleniyor. Samsung'un EB- PG950 model numarasını taşıyan bu yeni powerbank modeli iki farklı renk seçeneğiyle geliyor. 

Samsung'un bu yeni powerbank modeli 5.100 mAh kapasiteye sahip ve bu model hızlı şarj özelliğiyle geliyor. Hızlı şarj özelliğinin sadece hızlı şarj özelliği destekleyen modellerde kullanılacak. Samsung'un bu yeni powerbank modeli 15 wattlık hızlı şarj desteği sunacak. Bir adet USB - C arayüzü ve iki adet usb arayüzüyle gelen bu powerbank Samsung kalitesinde olduğu için kullanıcıların ilgisini çekecektir. 

Samsung'un bu yeni powerbank modelinin 70 eurodan satışa çıkması bekleniyor. Samsung'un bu yeni powerbank modeli 29 mart tarihinde Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modeliyle birlikte tanıtılması bekleniyor. 

 

samsung galaxy s8 galaxy s8 plus powerbank hızlı şarj
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi