Samsung İnternet Browser İçin Çok Yeni Özellikler Duyuruldu

Sadece bir kaç gün öncesinde Samsung şirketinin beta internet tarayıcısına gelmiş olan özellikler ve de geliştirmeler, güncellenmiş bulunan versiyonlar tam sürüme de gelecek.

Samsung İnternet Browser İçin Çok Yeni Özellikler Duyuruldu
Samsung İnternet Browser İçin Çok Yeni Özellikler Duyuruldu Mahmut Şahan
Bu içerik 455 kez okundu.

Sadece bir kaç gün öncesinde Samsung şirketinin beta internet tarayıcısına gelmiş olan özellikler ve de  geliştirmeler, güncellenmiş bulunan versiyonlar tam sürüme de gelecek.


Samsung Internet Browser Beta, Samsung'un internet tarayıcısına gelecek olan güncellemeleri ve yenilikleri ilk olarak test edilmesini sağlıyor. Bu yolla da ilk olarak geliştirmeler, Beta tarayıcısına geliyor. Samsung Internet Browser'ın v6.0 sürümü şu anda, Beta tarayıcısına gelen özelliklerin stabil versiyonuyla karşımızda duruyor.

Samsung Internet Browser'ın 6.0 sürümü, ekrandaki içerikleri çok daha rahat ve net bir şekilde görmeyi sağlayan yüksek kontras modunu kapsıyor. Ayrıca birçok kullanıcı tarafından oldukça sevilen ve bir nevi ihtiyaç duyulan özelliklerden biri olan gece modu da geliyor. Aslında yeni Android sürümlerinde halihazırda gece modu bulunuyor ancak Browser'a gelecek gece modu, kenarlıkların da kararmasına neden olabilir.

 

Üstelik özellikler yalnızca bunlarla da sınırlı değil. Tarayıcınızdaki kullanıcı tercihlerinizi ve yer imlerinizi yedeklemenizi ve geri almanızı sağlayan "Samsung Cloud ile Senkronize Et" seçeneği de eklendi. Ayrıca Web üzerinden Bluetooth, WebGL 2 ve Gamepad uzantıları da dahil olmak üzere yeni deneysel kontroller de bulunuyor.

Samsung Internet Browser v6.0, Android 5.0 Lollipop ve üzeri desteklenen tüm akıllı telefonlarla uyumludur, bu nedenle Samsung cihazınız yoksa bile bir önemi yok, çünkü uygulamayı kullanabilirsiniz. 

samsung internet browser güncelleme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi