Samsung, Veyron modeli ile kapaklı telefon üretiyor

Akıllı telefon piyasasıyla yıldızı parlayan Samsung, popülaritesi öncesi ürettiği kapaklı cihazlara benzer bir modelde Veyron adında yeni bir akıllı cihaz üretecek!

Yaklaşık 6 ile 7 yıl öncesinde başlayan akıllı telefon akımı, Samsung markasının bu piyasayı değerlendirmesi ve pazarda hızlıca yaygınlaşmasıyla önemli bir hal aldı. Bundan önce çıkardığı kapaklı, standart ve kızaklı telefonlar ile pazarda giriş seviyesi cihazlar sunarak ülkemizde yeterli bir pazara sahipti! Akıllı telefonlar ile ülkemizde pazara hakim olan Samsung, yeni bir atılım ile akıllı işletim sistemine sahip, kapaklı telefon modelini geri getiriyor!

Yeni Telefonlar Samsung Veyron Olarak Gelecek!

Kapaklı bir tasarıma sahip olması beklenen Veyron adlı model, orta yaşlı kullanıcılara hitap edecek ve tuşla kontrol edilebilir cihazlara sahip olmak isteyenlerin tercih olacak! Veyron en ilginç özelliği Snapdragon 821 gibi büyük ve güçlü bir işlemci ile geliyor olması! Keza boyut anlamında küçük bir yapıya sahip olan bir cihaz için oldukça yüksek bir işlemciye sahip olduğunu söylemeliyiz!

Diğer özelliklerine baktığımızda 4 GB RAM ve 64 GB depolama birimi bulunacağı düşünülüyor. 4.2 inç boyutlarında ekranı ile beraber 16 MP gibi yüksek çözünürlükte bir kameraya sahip olması da muhtemel karşılanıyor. Ayrıca cihaz Android 6.0 ile çıkacak olup, Android 7.0 Nougat güncellemesi alması muhtemel olarak görünüyor.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı