Samsung Yeni Silindir PC’si Art Pulse’i Tanıttı

Samsung, görüntüsü çöp kutusunu andıran bir PC üretti. Art PC Pulse adındaki bu PC iki farklı modelle satışa çıkıyor.

Samsung, yenilikleriyle kullanıcıların karşısına çıkmaya devam ediyor. Samsung’un son sürprizi çöp kutusuna benzeyen silindirik PC oldu.  Apple aynı teknolojiyi Mac Pro’larında da kullanıyordu. Apple’ın bu modelinin büyük beğeni toplaması üzerine Samsung’ta aynı yoldan gitmeye karar verdi.

Samsung’un Art PC Pulse adı ile piyasaya çıkaracağı PC’nin şekli ise oldukça dikkat çekici. Aynı bir çöp kutusunu andıran Art PC Pulse, iki farklı modelde kullanıcıların karşısına çıkacak.

Samsung Art PC Pulse İki Modelle Karşımıza Çıkıyor

Art PC Pulse’nin ilk modeli Intel Core i5 Skylake işlemcili olacak. Bu modelin teknik özelliklerinden söz edecek olursak, PC’nin 2.7 GHz frekansta çalışması bekleniyor. Bilgisayarda 8 GB RAM ve 256 GB depolama alanı bulunacak.

Art PC Pulse’nin ikinci modeli Intel Core i7 işlemci ile gelecek. Bu modelin teknik özelliklerinden söz edecek olursak, bilgisayar 3.4 GHz frekansta çalışacak. RAM olarak 16 GB kullanılırken 256 GB dahili depolama alanına sahip olacak.

Bu farklı PC’lerin fiyatlarına gelecek olursak; Core i5’li Art PC Pulse 1.200 dolardan, Core i7’li Art PC Pulse ise 1.600 dolardan satışa çıkacak.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı