Samsung Yöneticileri İlginç Bir Şekilde Özür Diledi!

Teknoloji devi Samsung'un yaz ayında tanıtıtğı ve Samsung'un başına büyük bir dert açan akıllı telefonu Samsung Galaxy Note 7 için Samsung yöneticileri ilginç bir şekilde özür diledi.

Bataryasında olan önemli bir sorundan dolayı Samsung’un elinde patlayan Galaxy Note 7 modeli bilindiği gibi tüm dünyada satışı durdurulmuş ve Samsung’da Note 7 üretimini durdurmuştu. Dünya üzerinde güvenli güvensiz ne kadar Note 7 varsa geri çağıran Samsung Note 7 kullanıcılarına iade ya da yeni bir modelle değişim imkanı sunmuştu.

Samsung Galaxy S8 İle Bu Durumu Düzeltecek!

Samsung’un Galaxy Note 7 modelinden dolayı kullanıcılara kötü şeyler yaşatması ve Samsung’un bu anlamda ciddi bir imaj kaybı yaşamasının ardından Samsung’un Çinli yöneticileri Samsung’un Çin’de düzenlediği yerel distribütörler için özel etkinlikte diz çökerek özür diledi.

Çin’in sosyal medya sitesi olan Weibo üzerinde de çok konuşulan konular arasında giren Samsung’un bu özür biçimi insanlar için oldukça farklı geldi. Samsung Çin’in üst düzey 20 yöneticisinin böyle bir özür girişiminde bulunması Samsung’un imajını ne ölçüde düzeltir bilinmez ancak Samsung’un şubat ayında tanıtacağı yeni amiral gemisi Galaxy S8 ile bu durumu düzelteceğine inanıyor.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı