Samsung’dan Mavi Galaxy S7 Edge Geliyor

Güney Kore'li teknoloji devi Samsung, şuan için amiral gemisi konumunda olan Galaxy S7 Edge modeline Blue Coral rengini getiriyor. Mavi Renkli S7 Edge modelleri yakında piyasalarda olacak.

Samsung‘un Galaxy Note 7 ile birlikte piyasaya sürdüğü mavi renk kullanıcıların oldukça beğenisini kazanmıştı. Bununla birlikte ilgili modelde yaşanan sorunlar dolayısıyla bu renk, akıllı telefon üzerindeki hayatını uzun sürdüremedi. Bununla birlikte Note 7 için gelen bir çok özellik güncelleme olarak S7 Edge modeline yansıdı. Bu özelliklerden birisi de Always On yani daima ekran her zaman açık özelliği olarak güncellendi.

Dev teknoloji firmasından yeni gelen haberlere göre ise blue coral rengi Galaxy S7 Edge modellerine getirilecek. Üretimi başlayan mavi renkli S7 Edge modelleri çok yakında kullanıcıları ile buluşacak.

Üretimine yeni başlandığı bilgileri sızdırılan mavi renk S7 Edge modelinin sadece ABD’de bulunan Verizon şirketinin dağıtacağı S7 Edge modellerine geleceği belirtilmişti. Ancak son gelen haberlere göre Singapur’da 32GB blue coral Galaxy S7 Edge modeline 800USD fiyat biçildiği açıklandı.

5 Kasım‘da satışa sunulması beklenen mavi Galaxy S7 Edge modellerinin önümüzdeki haftalarda Avrupa ile birlikte ülkemizde de piyasalara girmesi bekleniyor.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı