Samsung’dan Note 7 Kullanıcılarına Galaxy S8 İndirimi Geliyor

Samsung'un Galaxy Note 7 modelini satın alıp yaşanan sorunlardan sonra firmanın belirlediği yöntemle Galaxy S7 veya S7 Edge ile değişim yapan kullanıcılar, önümüzdeki dönem çıkacak olan S8 için ücretsiz değişim hakkı kazanacak.

Samsung, Galaxy Note 7 ile yaşadığı batarya sorunları nedeniyle ilgili modeli tamamen toplatmış ve bu modeli satın alan kullanıcılarına çeşitli seçenekler sunmuştu. Bu seçeneklerden birisi olan Galaxy S7 veya S7 Edge ile değişim planını uygulayan kullanıcılara bir sürpriz daha geliyor.

Güney Kore’li firmanın Note 7 müşterilerine bir sonraki akıllı telefon alımında kolaylık sağlayacağı bir süredir dillendiriliyordu. Firma tarafından resmi açıklama geldi. Note 7 modelini iade seçeneği olarak S7 veya S7 Edge ile değişim usülü yapanlar Şubat sonu çıkması beklenen Galaxy S8 modeline fiyat farkı ödemeden kullandıkları S7 veya S7 Edge ile değişimle sahip olabilecekler.

Note 7 ile değişim koşullarından olan Galaxy S7 veya S7 Edge modellerini %50 fiyatına satın alan kullanıcılar aynı zamanda bir defaya mahsus LCD onarımından da %50 ücret ödeyerek yararlanabilecekler.

Güney Kore’ye mahsus olacak olan bu uygulama Avrupa ve ülkemizde de uygulanacak mı net bilgilere sahip değiliz. Aynı zamanda Galaxy Note 7 modeline sahip olup farklı seçeneklerle firmaya iade eden müşterilere herhangi bir kolaylık sağlanacak mı önümüzdeki haftalarda netleşecek.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı