Samsung’dan Tizen Geliştiricilerine Önemli Destek!

Teknoloji devi Samsung'un geliştirmekte olduğu kendi mobil işletim sistemi olan Tizen'e uygulama geliştirmek isteyen geliştiricilere Samsung'dan önemli destek!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung kendi mobil işletim sistemi olan Tizen’i yakın gelecekte çok daha etkin kullanmak için çalışmalara başladı. Samsung bu anlamda uygulama geliştiricilerinin dikkatini çekmek için yeni geliştirici programını tanıttı. Samsung’un “Tizen Mobile App Incentive Program” adına sahip olan program Samsung’un yeni mobil işletim sistemi olan Tizen’e tam uyumlu uygulamalar geliştiren kullanıcılar için yeni gelir kapısı olmayı hedefliyor.

Ciddi Ödüller Var!

Samsung’un duyurduğu bu program 2017 yılının Şubat ayından Kasım ayına kadar geçerli olacak. ve bu program çevçevesinde geliştiricilere toplamda 9 milyon dolarlık ödül dağıtacak. Samsung’un program ile ilgili olarak yaptığı açıklamaya göre Tizen için geliştirdiği uygulamalar indirilme sayılarına göre bir listeye dahil edilecek ve geliştiriciler  ilk 100‘e soktukları her uygulama için 10.000 dolar kazanacak. Bakalım Samsung’un bu yeni programıyla birlikte Tizen’e geçiş aşaması tamamlanacak mı ? Bunu yakında göreceğiz.

 

samsungdan-tizen-gelistiricilerine-onemli-destek


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı