Samsung’tan akıllı kapaklı AddWash çamaşır makinesi

Samsung çamaşır makinesi dendiği zaman akla gelen tüm ezberleri bozmayı başardı. Yeni çamaşır makinesi AddWash Akıllı Kapak Teknolojili Çamaşır makinesini tanıtan Samsung, rakiplerini oldukça geride bırakacağa benziyor.

Teknoloji dendiğinde ilk akla gelen marka olan Samsung, yenilikleriyle kullanıcılarını şaşırtmaya devam ediyor. Sadece akıllı telefonlarıyla değil ürettiği beyaz eşyalarla da tercih edilen Samsung, yeni ürettiği çamaşır makinesi ile büyük beğeni toplamayı başardı.

AddWash Akıllı Kapak Teknolojisi kullanılan çamaşır makinesinin tanıtımı geçtiğimiz günlerde yapıldı. Özellikleri ile benzersiz olan çamaşır makinesi, ezber bozmayı başardı. Makinenin özellikleri ise saymakla bitmiyor.

Sonradan Çamaşır İlavesi Yapabileceğiniz Akıllı Kapak

Çamaşır makinesinin kapak kısmında bir tane ek kapak bulunuyor. Ev hanımlarının en büyük sorunlarından biri çamaşır yıkanırken ek çamaşır çıkması ya da deterjan ekleme ihtiyacı olur. AddWash Akıllı Kapak teknolojisi ile bu sorun tamamen çözülüyor. Çünkü kapağın üzerinde bulunan ek kapak sayesinde makine çalışırken bile giysi, deterjan ve yumuşatıcı ekleyebiliyorsunuz.

Samsung’un bu yeni teknoloji harikası akıllı telefonunuz ile de yönetilebiliyor. Telefonunuzu akıllı makinenize bağladığınız zaman yıkama aşamalarını görebiliyor, makineyi istediğiniz zaman çalıştırabiliyor, programlarını seçebiliyorsunuz.

Şu anda piyasada Samsung’un bu yeni makinesine rakip bulunmuyor. Bu durumda markanın bir adım önde olmasına yardımcı oluyor. Oldukça da tasarruflu olan bu yeni teknoloji çamaşır makinesinin performansı da bir o kadar başarılı. Samsung AddWash Akıllı Kapak Teknolojili Çamaşır Makinesinin satış fiyatı ise 1999 TL olarak açıklandı.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı