Sennheiser’in Uygun Fiyatlı Yüksek Kaliteli Kulaklığı Tanıtıldı!

Kulaklık ve ses sistemleri denilince akla gelen ilk firmalardan olan Sennheiser'in uygun fiyatlı yüksek kaliteli kulaklığı tanıtıldı! İşte tüm detaylar.

Sennheiser bilinidği gibi ses alanında kendini ispatlamış güçlü bir alman firması. Ürettiği ürünlerin kalitesi tartışılmaz olsada fiyatlar ne yazık ki çok pahalı olarak karşımıza çıkıyor. Sennheiser’in uygun fiyatıyla dikkat çeken HD 2 kulaklık serisi Türkyie’de de satışa çıktı! Sennheiser’in yeni kulaklığı ince ve hafif tasarımıyla dikkat çekiyor. Ayrıca Sennehiser’in ses kalitesi bu modelde de kendini gösteriyor.

Sennheiser’in Uygun Fiyat Fiyatlı Kulaklığı!

Aktif gürültü önleyicisi bulunmayan ancak pasif ses izolasyonuyla dikkat çeken ve dengeli ses performasna sahip olan Sennheiser’in yeni kulaklığı siyah,parlak siyah ve beyaz renk seçeneiyle geliyor. 3 tuşlu özel bir kumanda ve mikrofonla geliyor. Sennheiser’in bu kulaklığı ayrıca tek taraflı çıkartılabilen bir kablo ile geliyor. Android ve iOS işletim sistemine sahip cihazlar için iki ayrı modelle gelen Sennheiser’in bu kulaklığı yapay deri yastığıyla konforlu bir müzik keyfi sunuyor. Sennheiser HD 2 serisi kullanışlı saklama kabu ile geliyor. Sennheiser’in internet sistesi ve mağazası üzerinden satışa çıkan HD 2’nin fiyatı 299 TL olarak belirlenmiş. HD 2’nin 299 TL’lik fiyatı uygun bulunmayabilir ancak diğer Sennheiser kulaklıklarına göre oldukça uygun fiyatla geliyor.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı