Şimdi de iPhone 7 bataryası patladı!

Apple'ın yeni mimarisi iPhone 7 daha henüz kullanıcıları ile yeni yeni buluşmaya başlamışken bir kullanıcı aldığı telefonu daha eve bile götürmeden patladığına dair görsel paylaştı.

Akıllı telefonlarla ilgili spekülasyonlara bir yenisi daha eklendi. Daha önceki haberlerimizde Samsung’un Note 7 modeli ile ne kadar sıkıntılı süreçten geçtiğini kullanıcılarımıza duyurmuştuk. Şimdi gelen haber ise dünyaca ünlü Apple markasının son mimarisi olan iPhone 7 ile ilgili.

Bir Reddit kullanıcısının yeni aldığı iPhone 7 Jet Black akıllı telefonu daha eve götüremeden patladığını bildirdi. Patlayan iPhone 7’nin kutusu ile birlikte patlamış halinin görüntüsünü de paylaşan kullanıcı durumun Apple’ın yeni cihazından ziyade fabrika ile satış mağazası arasındaki sevkiyat sürecinde olan bir sorunla ilgili olabileceğini düşündüğünü belirtti.

Aşağıda paylaştığımız görselde yanmış bir akıllı telefon görmekteyiz. Samsung Galaxy Note 7 modellerine ait onlarca bu şekilde resim gördük ancak buradaki fark Samsung’un en büyük rakibi olan Apple’ın yeni amiral gemisinin patlamış görüntüsüne ait.

İlgili resmi detaylı olarak incelediğimizde telefonun patlamış haline göre kutusunun çok ta zarar görmemesi bizi düşündüren bir nokta olarak aklımızın bir köşesine takıldı.

Bugüne kadar Apple’ın iPhone 7 modeli ile ilgili patlama haberi gelmemişti. Yaşanan ilk olayla ilgili olarak firma henüz bir açıklama yapmadı. Önümüzdeki süreç neler gösterecek, yeni duyumlar aldığımızda siz okuyucularımızla paylaşacağız.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı