Size Özel Protokol Taşımacılık

Simetri Filo, protokol taşımacılığıve VİP Araç Kiralama alanında 2009 yılından beri başarı ile hizmet sağlayan bir firmadır.

Size Özel Protokol Taşımacılık
Size Özel Protokol Taşımacılık Öncel Ahmet
Bu içerik 359 kez okundu.

Simetri Filo, protokol taşımacılık ve VİP Araç Kiralama alanında 2009 yılından beri başarı ile hizmet sağlayan bir firmadır.

Firma, her yıl sıfır araçlarla değiştirilen lüks araçları ile ekonomik olarak hizmet sunma gayreti içerisindedir. İstikrarlı hizmeti, güçlü altyapısı, müşteri memnuniyeti odaklı hizmeti ve tecrübeli profesyonel kadrosu ile resmi ziyaretler, tatil, iş ve seyahat ihtiyaçlarınızda her zaman en iyi hizmeti sunmaktadır.

Simetri Filo, müşterilerinin tüm taleplerini, tüm beklentilerini en iyi şekilde yerine getirmekte, en iyi hizmeti, en kaliteli standartlarda sunma gayreti içerisinde olmuştur.

Her yıl daha modern ve yeni araçlarla hizmetinizde olan, çok çeşitli araç seçeneği sunan ve her geçen gün hizmet kalitesini artırarak yenileyen firma en çok tercih edilen marka olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Protokol taşımacılığı ve VİP Araç kiralama konusunda araç sayısı ne kadar fazla olursa o kadar uygun fiyatla anlaşma sağlayabilirsiniz. Araç ihtiyaçlarınızın sayısı ne kadar fazla olursa olsun hizmet kalitesi düşmeyecek ihtiyaçlarınız Simetri Filo ile sorunsuz bir şekilde karşılanacaktır.

Özellikle yabancı devletlerden gelen misafirlerin ülkemizde geçirecekleri zamanı en iyi şekilde geçirmeleri için profesyonel hizmet sunan Simetri Filo bu hizmeti aynı zamanda milli bir görev bilinci ile yerine getirmektedir.

Simetri Filo internet sitesi üzerinden 2.el lüks araç satışı da gerçekleştirmektedir. Her yıl yenilediği araçlardan bazılarını bu şekilde satan firma her zaman en uygun fiyatla müşterilerine hizmet sunma gayreti içerisinde olmuştur.

Hedefi iyi bir ulaşım hizmeti ile birlikte havaalanına geliş, gidiş konusunda yerli ve yabancı misafirlere hizmet sunmak olan firma, misafirlerin konforlu ve iyi bir hizmetle muamele görmelerini amaçlamaktadır.

Lüks, tam donanımlı araçları ile konforlu ve rahat seyahatlerin yanı sıra protokol konusunda çok tecrübeli, İngilizceyi bilen, eğitimli personelleri ile takım elbise giyerek hizmet sunun firma havaalanı gidiş ve dönüş hizmetleri ile de emrinizdedir.

Araca ihtiyacınız olduğu her an, gece gündüz demeden hizmetinizde olan Simetri Filo hakkında ayrıntılı bilgi için ve2.el lüks araçilanlarını görmek için istediğiniz zaman www.simetrifilo.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi