Skyrim Oyununu Bu Modla Birlikte Tekrar Oynayacaksınız

Skyrim isimli oyun Survival Mod ile beraber son 10 senenin belki de en popüler durumdaki RPG oyunu olarak çok daha yeni bir bakış açısı kazanmış oluyor.

Skyrim Oyununu Bu Modla Birlikte Tekrar Oynayacaksınız
Skyrim Oyununu Bu Modla Birlikte Tekrar Oynayacaksınız Mahmut Şahan
Bu içerik 946 kez okundu.

Skyrim isimli oyun Survival Mod ile beraber son 10 senenin belki de en popüler durumdaki RPG oyunu olarak çok daha yeni bir bakış açısı kazanmış oluyor. Yeni bir tane zorluk seviyesi şeklinde isimlendirebileceğimiz bu modla birlikte Skyrim  oyununun atmosferi fazlası ile gerçekçi ve de çetin duruma geliyor.

Açlık durumu sizin dayanıklılık (Stamina) ile ilgili barınızı etkilemekte. Silahları kullandığınız esnada en önemli etkenlerden biri olan dayanıklılık, açlığınızla bağlantılı bir şekilde oyunda yer almakta. Açlığınız artmaya başladıkça kullanabildiğiniz toplamdaki dayanıklılık puanı ise otomatik bir şekilde düşmüş olacka. Yani yemek yapabilmeyi öğrenmek k esinlikle şart.


Üstelik yeteri kadar beslendiğinizde ise ''Well feed'' isminde bir tanede güçledirme bonusunu almış olacaksınız. Öte yandan pişirilmiş durumdaki yemekler ise açlık barınızı pişmemiş durumdaki yemeklere göre daha fazla dolduracak.

Bir başka önemli özellikte yorgunluk şeklinde göze çarpmakta. Eğerki belli zaman aralıkları içerisinde karakterinizi dinlendirmezseniz bunun bir takım olumsuz etkileri yer alıyor olacak. Stamina ve de Magicka yenilenmeniz düştüğü esnada, iksirlerin sunduğu efektifiği de çok büyük bir oranda düşmüş olacak. Yorgunluğunuzu alabilmek içinse bir yatakta uykuya yatmanız şart. Zira dışarıda yer alan kamplarda uyumak  ise Stamina’nızı belirli bir oranda yenilemekte.

Hava koşulları içerisinde etkilenmekte 3. özelliğimiz. Skyrim oyunundaki Survival Mod ile birlikte, hava şartları da karakterinizi direkt bir şekilde etkileyecek. Soğuk bir yerde iken hemen üşümeye başlayacaksınız ve de can barınız düşmeye başlamış olacak. Kumaşlı ve de derili zırhlı setler ile birlikte meşale yakmak ve 
 de sıcak bir çorba içmek ise sizin üşüme oranınızı engelleyecek.


Skyrim oyunu için Survival Mod, PC platformu  için beta sürecine girmiş oldu. Gelecek ay içinde ise Xbox One platformu ve de PS4 platformu için çıkacak olması bekleniyor.

skyrim skyrim survival mod stamina
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi