Solimpeks ve Seiso’nun İletişim Ajansı Excel İletişim ve Algı Yönetimi Oldu

Yenilenebilir enerji sektörünün lider şirketlerinden Solimpeks ve Seiso’nun iletişim çalışmalarını Excel İletişim ve Algı Yönetimi yürütecek.

Solimpeks ve Seiso’nun İletişim Ajansı Excel İletişim ve Algı Yönetimi Oldu
Solimpeks ve Seiso’nun İletişim Ajansı Excel İletişim ve Algı Yönetimi Oldu Nehir Karakoçak
Bu içerik 616 kez okundu.

Güneş enerjisi sistemleri alanında faaliyet gösteren Solimpeks ve Seiso’nun tüm iletişim faaliyetleri, hizmet verdiği sektör, marka ve kurumlara özel somut çözümleri, yenilikçi fikirler ve ölçülebilir sonuçlarla sunan Excel İletişim ve Algı Yönetimi tarafından yürütülecek.

Faaliyetlerine 2001 yılında başlayan Solimpeks, bugün sadece Türkiye’de değil dünyada da sektörünün lider şirketleri arasında yer alıyor. Solimpeks, solar termal alanında Türkiye’nin en büyük, dünyanın ikinci büyük üreticisi olarak yüksek verimli güneş kollektörleri, güneş enerjili ısıtıcılar ve soğutucular, ısı pompaları ve hem elektrik hem de sıcak suyu aynı anda üreten hibrit panellerin üretimini gerçekleştiriyor.

 

2008 yılında kurulan Seiso ise hem Türkiye’de hem de dünyada bireysel ve endüstriyel amaçlı birçok küçük, orta ve büyük ölçekli güneş enerjisi projelerine imza atıyor. Seiso, uzman mühendis ve tekniker ekibiyle projelendirmeden ürün tedariğine, mühendislik çözümlerinden anahtar teslim endüstriyel projelere kadar yenilenebilir enerji alanında ihtiyaç duyulan birçok konuda hizmet veriyor.

 

 

Excel İletişim ve Algı Yönetimi hakkında

1994 yılında kurulan Excel, ulusal ve uluslararası pek çok saygın kuruluş, marka ve sivil toplum örgütünün yanı sıra kamu kurumlarına da marka değerlerini ve kurumsal itibarlarını geliştirmeleri amacıyla iletişim alanında danışmanlık, planlama ve uygulama hizmetleri veriyor. Excel, iş ortaklarına hedefleriyle tutarlı, olasılığa yer vermeyen somut iletişim çözümlerini, yenilikçi fikirler ve ölçülebilir sonuçlar eşliğinde sunuyor. Yerel ihtiyaçlara uygun olarak geliştirdiği çözümleri evrensel bakış açısıyla yorumlayan Excel, ulusal ve uluslararası pek çok başarının da sahibi.

Dünyanın en büyük entegre iletişim çözüm sunan ağlarından Fleishman Hillard’ın Türkiye Temsilciliğini de üstlenen Excel, ICCO (Uluslararası İletişim Danışmanlığı Birliği) tarafından verilen uluslararası Danışmanlık Yönetimi Standardı’na sahip ve ICCO’ya bağlı meslek örgütü İDA’nın (İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği) kurucu üyesi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi