Sony’nin Yeni Kontrolcüsü DualShock 4 sızdırıldı

Oyun alanında başarılı işler yapan Sony, konsol cihazı PlayStation için çıkarması beklenen Slim modeline ait kontrolcüsü DualShock 4 sızdırıldı!

Teknolojinin hobi amaçlı kullanıldığı oyun konsolları, büyük bir ilgi ile kullanıcıların beğenisini kazanmasıyla üretici firmaların daha iyi işler başarmak için farklı ürünler üzerinde çalıştığını biliyoruz. Bunlar arasında lider konumda yer alan Sony markasına ait PlayStation konsolları için 2 adet yeni model çıkması bekleniyor. PlayStation 4 Slim ve PlayStation 4 Neo olarak tanınan bu modeller için önemli haberler internette dolaşmaya başladı!

Geçtiğimiz günlerde çeşitli sızıntılar ile Playstation 4 Slim ile alakalı görsellerin paylaşıldığı ve buna dayanarak çeşitli özellikler kullanıcılara yayınlandı! Sony tarafından bir açıklama yapılmasa da ihtimaller görselik gerçek olduğu yanda ilerliyor. Bununla beraber şimdide bu konsola ait olması beklenen DualShock 4 kontrolcüsü yayınlandı!

Ne yazık ki şuan DualShock 4 videosu youtube üzerinden kaldırılmış durumda. Ancak alınan fotoğraflar ve öz izlenimlere göre cihaz hakkında bilgi sahibi olmak mümkün. DualShock 4 tasarım açısından önceki kontrolcüleri ile baya benzer olması yanında bir led panele sahip olduğu görülüyor. Bu panel Playstation konsolu açıldığında parladığı görülüyor. Ayrıca kontrolcünün renginin de bir ton farklı olması bekleniyor.


Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı