Starcraft 2 İsimli Oyun Bedava Oldu

Blizzard şirketinin en fazla sevilen oyunlarından biri olan StarCraft 2 ücretsiz bir şekilde sunuldu.

Starcraft 2 İsimli Oyun Bedava Oldu
Starcraft 2 İsimli Oyun Bedava Oldu Mahmut Şahan
Bu içerik 1167 kez okundu.

Blizzard şirketinin en fazla sevilen oyunlarından biri olan StarCraft 2 ücretsiz bir şekilde sunuldu. 2010 senesi içerisinde çıkmış olan bu ünlü oyun, ana mod şeklinde sayabilecek olduğumuz Multiplayer modu komple ücretsiz bir şekilde oyunculara sunulmakta. Hikaye ile ilgili modunun ise belirli bir bölümü oyunculara açılmış bir durumda.

Asıl olarak Blizzard şirketinin sunucusu olan Blizzard App‘e bakmış olduğumuzda pek çok oyunu da  ücretsiz bir şekilde deneyebilmekte olduğumuzu açık bir şekilde görebiliyoruz. Ancak, StarCraft 2 kısmında işler biraz daha değişik bir halde. E-Spor kısmında oyunun ateşini söndürmeyi istememekte olan firma, Multiplayer ile ilgili modlarını, rekabetçi kısmı tamamen ücretsiz bir şekilde oyunculara açmış olduğunu resmen duyurdu.

Bu şekilde ise StarCraft 2 isimli oyunun erişiminin çok ciddi bir ölçüde artacak olması konusunda bir beklenti var. Ek olan paketler ise tekrar ek bir şekilde satın almanız gerekli bölümlerden olacak. Bu kapsamda ise satın alma olayının yalnızca hikaye modları için geçerli bir durumda olduğunu  da yeniden belirtmekte bir yarar var. Zira ek paketlerde Multiplayer kısmında yapılmış olan bütün düzenleme ve de  güncellemeler tekrar ücretsiz durumdaki versiyon içinde geçerli bir halde.

blizzard starcraft starcraft 2
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi