Süleyman Soylu hangi bakanlığa geçmek istiyor?

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile ilgili birçok iddia konuşuluyor. İstifa edeceği ya da görev değişikliği yapılacağı gündemdeyken, eski vekil canlı yayında Soylu’nun hangi bakanlığa geçeceğini açıkladı. Gazeteci ve eski CHP’li vekil Barış Yarkadaş, KRT TV’de yayınlanan Gürkan Hacır’ın sunduğu Şimdiki Zaman programında konuştu. Soylu hakkında önemli bir iddia ortaya atan Yarkadaş, “Erdoğan ve AKP artık Süleyman Soylu’yu taşıyamıyor” dedi. Yarkadaş, “Süleyman Soylu, Tarım Bakanlığı’na geçmek istiyor” ifadelerini kullandı.

Süleyman Soylu hangi bakanlığa geçmek istiyor?
Süleyman Soylu hangi bakanlığa geçmek istiyor? hande erol
Bu içerik 177 kez okundu.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile ilgili birçok iddia konuşuluyor. İstifa edeceği ya da görev değişikliği yapılacağı gündemdeyken, eski vekil canlı yayında Soylu’nun hangi bakanlığa geçeceğini açıkladı.
Gazeteci ve eski CHP’li vekil Barış Yarkadaş, KRT TV’de yayınlanan Gürkan Hacır’ın sunduğu Şimdiki Zaman programında konuştu. Soylu hakkında önemli bir iddia ortaya atan Yarkadaş, “Erdoğan ve AKP artık Süleyman Soylu’yu taşıyamıyor” dedi. Yarkadaş, “Süleyman Soylu, Tarım Bakanlığı’na geçmek istiyor” ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi