Super Mario Run Oyunu İçin Çok Büyük Bir Güncelleme Geliyor

Nintendo şirketi, Super Mario Run oyununun çıkışının üstünden geçmiş 12 ayın sonrasında oyununu unutmadığı göstermekte olan bir güncellemeyle oyuncuların karşısına çıkmak için hazırlanıyor.

Super Mario Run Oyunu İçin Çok Büyük Bir Güncelleme Geliyor
Super Mario Run Oyunu İçin Çok Büyük Bir Güncelleme Geliyor Mahmut Şahan
Bu içerik 874 kez okundu.

Nintendo şirketi, Super Mario Run oyununun çıkışının üstünden geçmiş 12 ayın sonrasında oyununu unutmadığı göstermekte olan bir güncellemeyle oyuncuların karşısına çıkmak için hazırlanıyor. Birkaç tane seviyenin ücretsiz  durumda olması fakat sonrasında oyunu sürdürebilmek için uygulama içinde satın alma stratejisine gidilmiş olması oyuna olan ilginin bir nevi beklenenden  daha düşük kalmasına neden olsa bile Super Mario oyununu sevenler için bu hiç bir şekilde engel olmadı da denilebiliyor.

Yeni bir Mantar Krallığı ile birlikte heyecanlı oyun modu şeklinde lanse edilen Remix 10 sürümü, oyunun bütün seviyelerinin 10  tane süper kısa bölüm içerisinde hızlı bir şekilde oynanabilmesini sağlıyor olacak. Oyun evrelerinin devamlı bir şekilde  tekrardan şekillendiği ve gökkuşağı renklerinde yer alan ödül madalyalarını etrafta yer alabileceği oyun modunda her seferinde değişik bir heyecan yaşatılacak olduğu da ifade edilmekte.

Öte yandan Remix 10’da toplamış olduklarınızla Prenses Daisy’i kurtarıp, Super Mario’nun öteki bütün oyun modlarında da kendini seçme hakkını elde edebiliyor olacaksınız. Daisy 2 katlık yükseğe sıçrayabilmek, zor bölümleri değişik şekilde geçebilmenize yardımcı olmak, siyah renge sahip özel jetonları toplayabilmek ve de  Toad Rally’de öteki oyunculara karşı yarışabilmek gibi çok özel yeteneklerle öne çıkmakta.

World Tour modunda yer alan 6 dünyayı da geçmiş olanlar veyahut hala geçmeye çalışanlar, World Star’da oynayabilecek olduğu 9 tane yeni seviyeye de kavuşabiliyor olacak. Super Mario Run oyununun 29 Eylül tarihinden itibaren 2 hafta süresince uygulama için satın alımlar konusunda yaklaşık %50 oranında indirim sunacak olduğunu da belirtmekte yarar var.

nintendo ios super mario run
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi