Super Mario Run’ın Android Sürümü Çıktı!

Nintendo'nun ilk mobil oyunu olan Super Mario Run oyunu Android'e geliyor!

Super Mario Run’ın Android Sürümü Çıktı!
Super Mario Run’ın Android Sürümü Çıktı! Burak AYDIN
Bu içerik 435 kez okundu.

Nintendo’nun kısa bir süre önce mobil platformlara getirdiği Super Mario Run oyunu ilk olarak Aralık ayında iOS platformuna çıkmıştı.  iOS kullanıcıları tarafından çok sevilen Super Mario Run oyununun Android platformuna da geleceği söyleniyordu. Kullanıcıların Super Mario Run’ın Android’e gelmesi için yoğun baskı yapmıştı ve sonunda Nintendo Android kullanıcılarına da Super Mario Run oyununun geleceğini açıklamıştı.

Sonunda Nintendo’nun açıkladığı gibi Super Mario Run oyunu Android için çıktı. Android kullanıcıları artık akıllı telefon ve tabletlerinden yeni nesil Mario deneyimini yaşayabilecekler. Super Mario Run oyununu Android kullanıcıları iOS için Super Mario Run’da olduğu gibi ücretsiz olarak indirebilecekler. Ücretsiz olan bu sürüm artık daha fazla bölüm kapsayacak. Kullanıcılar oyunun tüm bölümlerini açmak için 34.99 TL gibi bir tutar ödemek zorunda.

Bir sonsuz koşu oyunu olan Super Mario Run oyunu klasik Super Mario oyunundan farklı olarak ilerliyor. Oyunun önceki sürümünü oynamak isteyen kullanıcılar yeni Super Mario Run oyununda ciddi bir hayal kırıklığı yaşayabilir. Bakalım Android için Super Mario Run oyunu kullanıcılar tarafından beğenilecek mi? 

android nintendo super mario
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi