Surface'nin Mimarı Panos Panay Surface Pro 5 Modelini Yalanladı

Microsoft'un cihazlar dalında yöneticilik yapan ve aynı zamanda Surface modelininde yapımcısı olarak bilinen Panos Panay, firmalarının şuan için Surface Pro 5 ürününü tanıtmaya hazır olmadığını ima etti.

Surface'nin Mimarı Panos Panay Surface Pro 5 Modelini Yalanladı
Surface'nin Mimarı Panos Panay Surface Pro 5 Modelini Yalanladı Ahmet Faik YILMAZ
Bu içerik 633 kez okundu.

Panos Panay yaptığı bir röportajda Microsoft'un Surface Pro 5 modelini üretmek için yeterli değişikliği şimdilik yapamayacağını belirtirken değişiklik için de en son işlemci, en üst düzey donanımlar gibi işlevsel yapıları gösterdi. Ürün bazında anlamlı bir değişiklik yaratmadan pazara sürülecek bir Surface modelinin gereksiz olacağını belirten Panay, Surface Pro 5 modeli bekleyenler için kötü bir sürpriz yaptı.

Panos Panay yaptığı röportajda "Surface Pro 5" diye birşeyin gerçekleşmesinin şuan için mümkün olmadığını belirtirken şimdilik Surface Pro 4'ün halefinin gerçekleşemeyeceğine vurgu yaptı.

Panay tarafından gelen açıklamalara bakılırsa Microsoft, Surface Pro 4 modelini farklı donanımlarla güncelleyebilir. Özellikle Kaby Lake işlemcileri ile güçlendirilecek yeni bir Surface Pro 4 varyantının piyasaya sürülebileceği düşünülüyor.

23 Mayıs'ta Şangay'da düzenlenecek olan Microsoft etkinliklerinde firma dünyaya gelecekte varolacak olanları göstermeyi düşünüyor. Surface mimarı Panay'ın surface etiketi ile paylaştığı sosyal medya mesajına bakacak olursak Surface Pro 4 modeliyle ilgili kesin bir yenilik görüleceği düşünülüyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi