Taraftarlara Özel Teklifleri Formayla Sunacaklar

Nike ile birlikte NBA, NFC desteği sayesinde NBA içeriklerine ulaşabilme olanağını veren NikeConnect ürününü tanıttı.

Taraftarlara Özel Teklifleri Formayla Sunacaklar
Taraftarlara Özel Teklifleri Formayla Sunacaklar Mahmut Şahan
Bu içerik 672 kez okundu.

Nike ile birlikte NBA, NFC desteği sayesinde NBA içeriklerine ulaşabilme olanağını veren NikeConnect ürününü tanıttı. 

NikeConnect teknolojisi, basketbol severlere akıllı telefonlarından basketbolculara daha kişisel ve ileri düzeyde erişim sunarken, kişiye özel teklifler ve pek çok ayrıcalık sağlıyor.

Nike, NikeConnect özelliğini taşıyan NBA formalarını basketbolseverlerin beğenisine sundu. 

Yeni formalar; forma, akıllı telefon ve NikeConnect uygulamasini bir araya getirerek taraftarlara gerçek zamanlı, kişiye özel deneyimler sunuyor. 

29 Eylül'de lanse edilecek olan formalar, giysi ve dijital teknolojiyi bir araya getirerek NikePlus üyelerinin ve NBA hayranlarının formaların etiketindeki NikeConnect logosu aracılığıyla sıra dışı ürünlere, kişiye özel içeriğe ve olağanüstü deneyimlere erişmesine imkân tanıyor.

Peki nasıl kullanılıyor?

1. NikeConnect özellikli Nike NBA formasını resmi sitelerden, Nike mağazasından ya da takım mağazasından satın alınabiliyor.

2. NikeConnect uyglumasını indirin. Uygulama, dünyanın her yerinden iOS 11 ve Android (iPhone 7 veya üzeri; NFC özellikli Android cihazları) platformlarından indirilebiliyor. 
3. NikeConnect uygulamasını akıllı telefonunuzda açın.
4. Akıllı telefonunuzu, Nike NBA formanızın eteğinde bulunan, NikeConnect logosunun altında özel bir NFC çipinin bulunduğu etikete dokundurun. Sürükleyici deneyiminiz akıllı telefonunuzda otomatik olarak başlıyor. 

5. NikePlus hesabınızla giriş yapın. Hayranı olduğunuz basketbolcunun forması ve başarıyla giriş yaptığınız mesajı ekranda görüntülenecek. Artık bağlısınız. 

Maç öncesinde salona geliş videoları ve maç özeti paketleri gibi takım ve oyuncu içeriklerini görüntülemek için dilediğiniz zaman telefonunuzu etikete dokundurun. Özel tekliflere ekstra erişim sağlamak için maç günü uygulamaya giriş yapın.
6. Uygulamanın ana sayfası sayılan ‘Takım’ sekmesine otomatik olarak giriliyor. Buradaki durum çubuğunda maç öncesinde hava atışına kadar kalan süreyi, maç esnasında canlı skoru veya maç sonrasında nihai skoru görebileceksiniz. 
Takımınızın bir sonraki maçının kiminle, ne zaman ve nerede olduğuna, ayrıca hayranı olduğunuz oyuncunun istatistiklerine buradan erişebileceksiniz.
Durum çubuğunun altında ‘Takım’ haberleri yer alıyor. Buradan da performansları ve takımınız ya da favori oyuncunuzla ilgili özet videoları, GIF dosyaları gibi parke dışındaki önemli anları takip edebilirsiniz.
Taraftarlar, daha fazla ayrıntıya ulaşmak için bu içeriğe tıklayabilir veya basılı tutarak çevrimiçi arkadaşlarıyla paylaşabilir.
7. Uygulamanın sol tarafında ‘Teklifler’ sekmesi yer alıyor. Bu sekmeye tıkladığınızda, ekranın üst kısmında hemen faydalanabileceğiniz maç günü tekliflerini göreceksiniz. 
Bu tekliflerin altında, sonraki maç günlerinde faydalanabileceğiniz "Gelecekteki Ödülleri" görüntüleyebileceksiniz. 
Teklifler içerisinde özel lisanslı ürünler, NBA 2K18 paketleri, maç biletleri, basketbolcuların oluşturduğu Spotify çalma listeleri ve ileride açıklanacak deneyimler yer alıyor. 
8.Uygulamanın sağ tarafında ise ‘Forma’ sekmesi yer alıyor. Bu sekmeden üzerinizdeki dijital bağlantılı Nike NBA formasıyla tıklama geçmişinizi ve kazandığınız ödülleri görüntülenebiliyor. 
NikeConnect uygulaması, dünyanın her yerinden iOS 11 ve Android (iPhone 7 veya üzeri; NFC özellikli Android cihazları) platformlarından indirilebilir.

nike nike connect nba
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi