TELEFONLAR VE ARABALAR 5 DAKİKADA ŞARJ OLACAK!

Doron Myersdorf, Telefonların ve Arabaların 5 dakika içerisinde şarj olabileceğini ve bunun için 2018 yılında üretime geçeceklerini duyurdu.

TELEFONLAR  VE ARABALAR 5 DAKİKADA ŞARJ OLACAK!
TELEFONLAR  VE ARABALAR 5 DAKİKADA ŞARJ OLACAK! Ezgi Eroğlu
Bu içerik 712 kez okundu.

EN İYİ TELEFONUN BİLE ŞARJ ÖMRÜ 1.5 GÜN!

Bu zamana kadar piyasaya sürülen telefonların en uzun şarj ömrü sadece 1.5 gün dayandığı tespit edilmiştir. Özellikle dokunmatik oluşlarıyla ve çeşitli uygulamaların kullanışlarıyla telefonlarımızın şarjları çok çabuk bitiyor. Akıllı telefon olarak bildiğimiz ve her gün markaların yeni modelleriyle karşımıza çıktığı bu zamanda, şarj derdine son veriliyor.

 

2015’TE AŞIRI HIZLI ŞARJ OLABİLECEK TELEFONLAR DUYURULMUŞTU

Las Vegas’ta yapılan CES Teknoloji Fuarı’nda halka beş dakikada, aşırı derecede hızlı şarj edilebilir telefonlar tanıtılmıştı. Proje StoreDot isimli şirket tarafından hayata geçirilecekti. Şirketin yönetim kurulu başkanı olarak BBC kanalına açıklama yapan Doron Myersdorf, bu telefonların 2018 yılında üretilmeye başlayacağı haberini verdi. 

Myersdorf, bataryaların içerisine nanoteknoloji ile üretilen malzemelerin koyulduğunu söyledi.

 

Beş Dakikada Şarj Olan Araba Tanıtıldı!

StoreDot firması'nın üretime sunulacak olan hızlı şarj edilebilir telefonlar ile ilgili olarak teknoloji dünyasında itirazlar gelmişti. Bunun imkansız olmadığını göstermek ve beş dakikalık şarj süresini kanıtlamak için StoreDot şirketi şarj edilebilir aracını tanıtarak imkansız bir durum olmadığını ve telefonlarda da olabileceğini gösterdi.

Telefon Şarj Batarya Pil Teknoloji Güncel Haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi