Televizyon Yıldızından Robot Konusunda Çok Büyük Bir İtiraf

Ünlü durumdaki televizyon yıldızlarından Charlotte Crosby, katılmış olduğu program esnasında robot ile cinsel ilişkiye girmiş olduğunu söyleyip bir itirafta bulunmuş oldu.

Televizyon Yıldızından Robot Konusunda Çok Büyük Bir İtiraf
Televizyon Yıldızından Robot Konusunda Çok Büyük Bir İtiraf Mahmut Şahan
Bu içerik 577 kez okundu.

Ünlü  durumdaki televizyon yıldızlarından Charlotte Crosby, katılmış olduğu program esnasında robot ile cinsel ilişkiye girmiş olduğunu söyleyip bir itirafta bulunmuş oldu.


Daha önce İngiltere'de yayınlanan yayınlanan Geordie Shore Yarışma programında bir erkek yarışmacı ile canlı yayında cinsel ilişkiye girerek kısa sürede ünlenen İngiliz televizyon yıldızı Charlotte Crosby, katıldığı bir programda robotla cinsel ilişkiye girdiğini itiraf etti. 

"27 yaşındaki televizyon yıldızına, robot ile cinsel ilişkiye girmek nasıl bir fikir?" diye sorulunca,  Charlotte bazen robot ile cinsel ilişkiye girdiğini ve robot ile ilişkiye girmenin İngiltere'de günden güne yayngınlaştığını söyledi. Crosby, "Sanki bir vibratörle seks yapamış gibi hissediyorum. Ancak teknik olarak bir robotla seks yapıyorsun." dedi.

Charlotte'ye neden program boyunca hep kameraların karşısına bikini ile çıktığı sorulunca da güzel bir vücudu olduğunu ve kendisi ile barışık olduğu için de vücudunu sergilemekten mutluluk duyduğunu belirtti.

charlotte crosby robot tv
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi