The Bureau: XCOM Declassified İsimli Oyun 48 Saatliğine Bedava

Bayağı bir popüler durumdaki XCOM serisinin bir yan oyunu olarak piyasaya çıkan ve de serinin köklerinden değişik bir şekilde strateji değilde bir aksiyon oyunu tarzında karşımıza çıkmış bulunan The Bureau: XCOM Declassified isimli oyunu 48 saatlik bir süre için Humble Bundle üzerinde ücretsiz oldu.

The Bureau: XCOM Declassified İsimli Oyun 48 Saatliğine Bedava
The Bureau: XCOM Declassified İsimli Oyun 48 Saatliğine Bedava Mahmut Şahan
Bu içerik 995 kez okundu.

Bayağı bir popüler durumdaki XCOM serisinin bir yan oyunu olarak piyasaya çıkan ve  de serinin köklerinden değişik bir şekilde strateji değilde bir aksiyon oyunu tarzında karşımıza çıkmış bulunan The Bureau: XCOM Declassified  isimli oyunu 48 saatlik bir süre için Humble Bundle üzerinde ücretsiz oldu.

1950‘li senelerin Noir havasını bizlere hissettirmekte olan ve taktiksel bir shooter olması sayesinde çok büyük bir ilgi toplamış olan yapım, ortalamanın daha üstündeki puanları ile bir hayli dikkat çekmeyi başarmış idi. Özellikle de X-Files stilinin konseptiyle (Eh artık, ne de olsa bir XCOM şirketinin oyunu) işlenmekte olan hikayeyi siz de merak etmekteyseniz bu ücretsiz oyunu kesinlikle denemelisiniz.


The Bureau: XCOM Declassified ismine sahip olan yapımı ücretsiz bir şekilde almak istiyorsanız yapmanız gerekenler ciddi anlamda fazlasıyla basit. Humbe Store’un alakalı sayasına gidip ücretsiz oyununuzu hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Elbette bu işlem için öncelikle bir Humble Bundle üyelik hesabınızın olması gerekli.

Kullanıcı girişi gerçekleştirildikten sonra, hemen sağ kısımda yer alan, ''FREE for a limited time!'' isimli kutusunun üstüne gelin ve  de normal olarak değeri 19.99 dolar tutarında (Steam üzerinde 31 Türk Lirası) bulunan The Bureau: XCOM Declassified isimli oyunu alın. Sonrasında ise kullanıcı hesabınızın bağlı bulunduğu e-posta adresine ücretsiz bir Steam kodunuz gelmiş olacak.

The Bureau: XCOM Declassified steam humble bundle
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi