Tiga, Reinier Zonnoveld, George Fitzgerald ve daha pek çok DJ Ocak'ta İstanbul ve Ankara'da

Türkiye’de gerçekleştirdiği etkinliklerle elektronik müziği destekleyen ve son 1 yılda 250’den fazla DJ’yi,farklı mekan ve şehirlerde binlerce müzikseverle buluşturan Burn Energy Drink, Ocak ayında da farklı mekanlarda pek çok DJ’i ağırlayacak!

Tiga, Reinier Zonnoveld, George Fitzgerald ve daha pek çok DJ Ocak'ta İstanbul ve Ankara'da
Tiga, Reinier Zonnoveld, George Fitzgerald ve daha pek çok DJ Ocak'ta İstanbul ve Ankara'da Nehir Karakoçak
Bu içerik 609 kez okundu.

Reggae ve dub severler 5 Ocak’ta Dunia’ya

 

5 Ocak’ta reggae ve dub sahnesinin özgün ismi Simba Roots (Beton Orman) Burn Energy Drink desteğiyle Dunia’da sahne alacak. 1990’lardan beri reggae ve dub müziği yakindan takip eden,reggae plak uzmanı J-bro selekta tarafindan 2013’te kurulan Simba Roots, UK roots & dub ses sistemlerinin izinden gidiyor; kendi tasarladığı el yapımı ses sistemi ile reggae ve dub’ın en kökten melodik groovy örneklerini kallavi bas gücüyle çalmaya devam ediyor. Simba Roots’un 4 saatlik solo seçkisiyle Dunia kabinde plak çevireceği bu eşine az rastlanır türden reggae dub gecesini kaçırmayın!

 

6 Ocak’ta Positive Vibes Kadıköy’ün sevilen mekanı Karga’da kabine geçiyor!

 

12 Ocak’ta Kadıköy’de reaggae ve dub

 

12 Ocak’ta İstanbul dub sahnesinin önde gelen isimlerinden İstanbul dub sahnesinin veteran ismi İstanbul dub sahnesinin veteran ismi İstanbul dub sahnesinin veteran ismi İstanbul dub sahnesinin veteran ismi Da-Frogg Kadıköy’ün performans ve etkinlik mekanı Punch’ta DJ kabinine geçiyor. 90’lardan beri Dj, Mc, Prodüktör ve Müzik ile ilgili her işte parmağı bulunan Da-Frogg; Reggae, Dub, Jungle, Rock ve daha pek çok türü karıştırdığı setleri ile dinleyicisine farklı tatlarda dinleme zevki yaşatıyor. Ayrıca 'Alphadub' ile Açık Radyo'da ''Beton Orman'' Programını yapıyor.

 

13 Ocak’ta Radiofil programcılarından 'Glare' Minimal Wave / Idm / Techno setiyle ilk burn energy drink desteğiyle Stereogun kabininde olacak.

 

90’lardan beri Dj, Mc, Prodüktör ve Müzik ile ilgili her işte parmağı bulunan Da-Frogg; Reggae, Dub, Jungle, Rock ve daha pek çok türü karıştırdığı setleri ile dinleyicisine farklı tatlarda dinleme zevki yaşatıyor. Ayrıca 'Alphadub' ile Açık Radyo'da ''Beton Orman'' Programını yapıyor.90’lardan beri Dj, Mc, Prodüktör ve Müzik ile ilgili her işte parmağı bulunan Da-Frogg; Reggae, Dub, Jungle, Rock ve daha pek çok türü karıştırdığı setleri ile dinleyicisine farklı tatlarda dinleme zevki yaşatıyor. Ayrıca 'Alphadub' ile Açık Radyo'da ''Beton Orman'' Programını yapıyor.

 

17 Ocak’ta Flamme’da Afro-Karayip esintisi

17 Ocak’ta Paris merkezli Afro-Karayip müzik tutkunu DJ Coss Burn Energy Drink desteğiyle Flamme’da sahne alıyor!

 

Enerjik performansıyla dans pistlerinin bu seneki yıldızı haline gelen Reinier Zonnoveld 19 Ocak’ta Kite’da!

 

19 Ocak’ta Reinier Zonnoveld Burn Energy Drink desteğiyle Ankara’nın sevilen mekanı Kite’da DJ

kabinine geçiyor. Stil vor Talent, Intec, Minus ve Tronic elektronik müziğin en şaşalı plak şirketlerinde kendine yer edinmeyi başaran az sayıdaki sanatçıdan biri olan Reinier Zonnaveld, klasik müzik besteciliği geçmişini elektronik müziğe işleyen ender isimlerden. Ambient müzikten melodik techno'ya yer yer minimal müzikten endüstiyel techno'ya şarkılarında bir çok genre’ı harmanlanması; çok çeşitli fakat etkili bir elektronik müzik formu oluşturuyor.16 şarkılık son albümü Megacity Servant ile elektronik müzik çizelgelerini adeta domine eden Reinier Zonneveld, “Things We Might Have Said” parçasıyla 1 numaraya kadar yükseldi ve haftalarca orada kaldı. Hatta bu efsane albüm satışlarıyla iTunes'un Hollanda ve Almanya listelerinde #1. ve #2. olarak yer aldı.Enerjik performansıyla dans pistlerinin bu seneki yıldızı haline gelen Zonneveld 19 Ocak Cuma günü Burn Energy Drinkin katkıları ile ilk defa Kite'a geliyor.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi