Tinder'da Gergedana Eş Aranıyor!

Dünya genelinde pek çok kişi tarafından kullanılan ünlü çöpçatanlık uygulaması Tinder'da çok ilginç bir şey yaşandı. Tinder üzerinde gergedana eş aranıyor.

Tinder'da Gergedana Eş Aranıyor!
Tinder'da Gergedana Eş Aranıyor! Burak AYDIN
Bu içerik 1257 kez okundu.

Dünya'da yaşayan son erkek kuzey beyaz gergedanı olan "Sudan" kendisine Tinder'dan eş arıyor. "Ogilvy Arica" adında bir iletişim ajansı tarafından açılan profilin 190 ülkede, 40 dilde yayınlanacağı belirtilerek "Tinder'da ilk kez böyle bir şey yapılıyor" açıklaması yapıldı.

Kenya'da "Ol Pejeya Koruma Bölgesi'nde yaşayan Sudan, bakıcıları tarafından sürekli olarak gözetim altında tutuluyor. 43 yaşına ulaşan Sudan'ın bugüne kadar hiç yavrusu olmadı. Daha önce hayatta kalan son 2 kuzey beyaz gergedan ile çiftleştirme çabaları başarısız olan Sudan'ın son çare olarak spermleri kullanılarak bir tüple dölleme işlemi uygulanacak. Ancak bakıcılar bu işlem için ücretin karşılanması adına yardım fonu arıyor.

tinder

Sudan'ın Tinder profiline giren kullanıcılar "sağa kaydırma" işlemini gerçekleştirince Sudan için para toplanan bir sayfaya yönlendiriliyor. Sudan'ın profil sayfasında ise "Fazla ileri gitmek istemiyorum ama gerçekten türümün kaderi bana bağlı. Baskı altında iyi performans gösteriyorum. Eğer önemliyse 1.83 boyunda ve 2268 kiloyum"  ifadesi yer aldı. 

tinder uygulama gergedan sudan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi