Tinder’ın Web Sürümü Artık Kullanılabiliyor!

Tanışma uygulamaları arasında öne çıkan programlar arasında olan Tinder’ın merakla beklenen Web sürümü sonunda çıktı. İşte tüm detaylar!

Tinder’ın Web Sürümü Artık Kullanılabiliyor!
Tinder’ın Web Sürümü Artık Kullanılabiliyor! Burak AYDIN
Bu içerik 909 kez okundu.

Yeni insanlarla tanışmak ve onlarla mesajlaşmak için kullanılan Tinder artık mobil uygulama olarak kalmaktan çıkıyor. Tinder’ın yapımcıları artık uygulamayı mobil ortamlar dışında da kullanılmasını istiyor ve bu anlamda Tiinder’ın web eklentisi Tinder’ın yapımcıları tarafından sunuldu. Tinder Online adında olan bu Web uygulaması şimdilik sadece belli ülkelerde kullanılabiliyor.

tinder-web

Tinder’ın merakla beklenen yeni Web sürümü olan Tinder Online’ı artık Brezilya, Arjantin, Kolombiya, İtalya, Meksika, İtalya ve İsveç’te bulunan kullanıcılar kullanabilecekler. Uygulamanın Web sürümü üzerinden bazı kullanıcılar bazı klavye kısa yollarını kullanabilecekler. Küresel anlamda kullanıcılara ne zaman sunulacağı bilinmeyen Tinder’ın Online sürümü her ne kadar bazı ülkelerde bulunan kullanıcılara sunulmuş olsa da hala test aşamasında. Bakalım Tinder’ın web sürümü ülkemizde ne zaman kullanılabilecek? 

 

tinder tinder online tinder web
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi