Tomb Raider'ın İlk Oyunu İnternet Tarayıcısı Üzerinden Oynanabiliyor!

Pek çok kişinin büyük bir beğeniyle oynadığı oyunların başında gelen Tomb Raider'ın ilk oyununu artık sevenleri internet tarayıcıları üzerinden oynayabilecek.

Tomb Raider'ın İlk Oyunu İnternet Tarayıcısı Üzerinden Oynanabiliyor!
Tomb Raider'ın İlk Oyunu İnternet Tarayıcısı Üzerinden Oynanabiliyor! Burak AYDIN
Bu içerik 917 kez okundu.

Tomb Raider'ın yeni oyunu merakla beklenirken Tomb Raider cephesinde sevindirici haberler gelmeye devam ediyor. Hali hazırda devam etmekte olan OpenTomb projjesi kapsamında bir Tomb Raider hayranı olan Xproger, Tomb Raider'ın orijinal ilk oyununu OpenLara adıyla internet tarayıcıları üzerinden oynanabilir hale getirdi.

Tomb Raider ilk olarak 1996 yılında oyun severlerin karşısına çıkmış ve pek çok oyun sever tarafından büyük bir beğeniyle oynanmaya başlanmıştı. İnternet tarayıcısı sürümü olan Open Lara ise ilk oyundan farklı olarak hem third person hem de first person şekilde oynanabiliyor. Şimdilik tüm oyunu internet tarayıcısı üzerinden sunmayan OpenLara oyunu şimdilik sadece oyunun ikinci bölümü olan City of Vilcabamba bölümünü içeriyor.

openlara

Oyun severler bu bölümü oynadıkça eğlenceli ve su altı tünellerle dolu olan bir maceraya adım atacaklar. Oyun  severler  bölüm seçme yerinde oyunun diğer seviyelerini oynayabilecekler ancak oyunun her bölümü ne yazık ki şimdilik bulunmuyor.

İnternet tarayıcısı üzerinden oynanmakta olan OpenLara oyununu oyun severler daha önce hiç oynamadıkları yüksek kare hızında oynayabilecekler. Oyunun diğer bölümlerinin ilerleyen günlerde eklenmesi bekleniyor. 

tob raider internet tarayıcısı City of Vilcabamba
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi