“Transformers: Kayıp Çağ” Salı akşamı TRT 1’de

Transformers, bilim-kurgu ve serisinin dördüncü filmi olan Transformers: Kayıp Çağ, 26 Aralık 2017 Salı akşamı, saat 20.00’de TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşacak.

“Transformers: Kayıp Çağ” Salı akşamı TRT 1’de
“Transformers: Kayıp Çağ” Salı akşamı TRT 1’de Nehir Karakoçak
Bu içerik 707 kez okundu.

Ehren Kruger'ın senaryosunu kaleme aldığı, yönetmenliğini ise bir kez daha Michael Bay'in üstlendiği filmin başrollerinde Mark Wahlberg, Nicola Peltz ve Jack Reynor yer alıyor.

 

Autobot ve Decepticon'lar arasında yaşanan son savaşın ardından dört yıl geçer. Savaşta Chicago şehri yerle bir edilmiş ve binlerce insan öldürülmüş olsa da dünya ve insanlık büyük bir tehditten kurtulmuş olur. İnsanlık yaralarını sarmaya çalışırken Amerikan hükümeti de Autobotlar ile arasındaki ilişkiye iyice koparmış, hatta hayatta kalanları yok etmeleri için CIA'de özel bir birim dahi kurulmuştur. Teksas'ta kendi halinde bir tamirci olan Cade Yeager, eline geçen hasarlı bir kamyoneti, parçalarını satma umuduyla kabul eder. Ne var ki bu kamyonetin yaralı bir Optimus Prime'dan başkası olmadığını anlaması uzun sürmez. Optimus Prime'dan aldıkları sinyallerle yola çıkan CIA ajanlarıyla başının derde girmesi de çok yakındır. Cade Yeager bir şekilde Optimus Prime'ı Chicago'ya ulaştırmak ve diğer Autobotlar ile iletişime geçmesini sağlamak zorundadır. Zira dünyayı tehdit eden güçlü bir düşman yola çıkmak üzeredir. Optimus Prime ve Autobotlar, Cade Yeager başta olmak üzere kendilerine destek olan insan topluluğunun yardımıyla başlarına gelen en korkutucu düşmanla yüzleşmek zorundadır...

 

“Transformers” 26 Aralık 2017 Salı, saat 20.00’de TRT 1 ekranlarında…

 

KÜNYE

Tarih: 26 Aralık 2017 Salı, Saat 20.00’de TRT 1 ekranlarında

Orijinal Adı: Transformers

Yönetmen: Michael Bay

Oyuncular: Mark Wahlberg, Stanley Tucci, Nicola Peltz, Jack Reynor, Sophia Myles

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi