TRT 1 Gündüz Kuşağı!

TRT 1 Gündüz Kuşağı ekranında 26 Ekim Perşembe günü Türkiye’nin en genç kalp ve damar cerrahisi doçentlerinden, Dr. Halit Yerebakan’ın sunduğu ‘Doktor Geldi’ ve evliliklerdeki sorunlara ve yapılan hatalara ışık tutan ‘Bir Yastıkta Kocayalım’ izleyici ile buluşacak.

TRT 1 Gündüz Kuşağı!
TRT 1 Gündüz Kuşağı! Nehir Karakoçak
Bu içerik 1222 kez okundu.

Sağlığa dair her şey Doktor Geldi'de!

Sağlık Bakanlığı’nın katkılarıyla hazırlanan ve Dr.Halit Yerebakan’ın sunduğu ‘Doktor Geldi’ programı 26 Ekim Perşembe günü saat 12.45’te TRT 1’de izleyicisi ile buluşacak.

 

Perşembe günü ekrana gelecek olan ‘Doktor Geldi’ programında, Yrd. Doç. Dr. Hakan Güveli, gıda alerjisinin tedavisi ve bilinmeyenlerini anlatacak. Şef Süleyman Engin ise glutensiz tarifler ile ekrana renk katacak.

 

Evlilikte yapılan Hatalar Bir Yastıkta Kocayalım’da!

20 Ekim 2017 Cuma günü ekrana gelecek olan ‘Bir Yastıkta Kocayalım’ programında, Yıldız sabah uyandığında oğlu Deniz’i bulamayınca çılgına dönüyor ve bu işin görümcelerinin başının altından çıktığını anlayınca onlardan evi terk etmelerini istiyor. Bu sırada Kenan eşinden habersiz tatil planları yapmakta...

 

Hafta içi her gün saat 14.40’ta TRT 1 ekranında izleyici ile buluşan gerçek hayat öykülerinden yola çıkılarak hazırlanan “Bir Yastıkta Kocayalım” ‘Evlilik nedir?’, ‘Bu önemli birliktelik sevgiyle, saygıyla, sabırla yıllarca sürer mi?’, ‘Neden zamane evlilikleri bu kadar çabuk sonlanıyor?’, ‘Neden boşanmalar bu kadar artıyor?’ gibi sorulara cevap arayacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi