TRT 1 Gündüz Kuşağı!

TRT 1 Gündüz Kuşağı ekranında 27 Ekim Cuma günü Türkiye’nin en genç kalp ve damar cerrahisi doçentlerinden, Dr. Halit Yerebakan’ın sunduğu ‘Doktor Geldi’ ve evliliklerdeki sorunlara ve yapılan hatalara ışık tutan ‘Bir Yastıkta Kocayalım’ izleyici ile buluşacak.

TRT 1 Gündüz Kuşağı!
TRT 1 Gündüz Kuşağı! Nehir Karakoçak
Bu içerik 1192 kez okundu.

Sağlığa dair her şey Doktor Geldi'de!

Sağlık Bakanlığı’nın katkılarıyla hazırlanan ve Dr.Halit Yerebakan’ın sunduğu ‘Doktor Geldi’ programı 27 Ekim Salı günü saat 12.45’te TRT 1’de izleyicisi ile buluşacak.

 

Salı günü ekrana gelecek olan ‘Doktor Geldi’ programında, Halit Yerebakan çocuklarda obeziteden bahsedecek. Diyetisyen Nazlı Şişik ise sağlıklı yemek tarifleri ile ekranda olacak. Psikolog Feyza Bayraktar da psikolojik açıdan çocuk obezitesini değerlendirecek.

 

Evlilikte yapılan Hatalar Bir Yastıkta Kocayalım’da!

17 Ekim 2017 Salı günü ekrana gelecek olan ‘Bir Yastıkta Kocayalım’ programında, eşinin kendine yalan söyleyip tatile gitme planı yaptığını öğrenen Yıldız, oğlunu da alıp arkadaşına sığınıyor. Kenan pişman olacak mı? hatasını anlayıp Yıldız’ı geri dönmeye ikna edebilecek mi? Hepsi Bir Yastıkta Kocayalım’da.

 

Hafta içi her gün saat 14.40’ta TRT 1 ekranında izleyici ile buluşan gerçek hayat öykülerinden yola çıkılarak hazırlanan “Bir Yastıkta Kocayalım” ‘Evlilik nedir?’, ‘Bu önemli birliktelik sevgiyle, saygıyla, sabırla yıllarca sürer mi?’, ‘Neden zamane evlilikleri bu kadar çabuk sonlanıyor?’, ‘Neden boşanmalar bu kadar artıyor?’ gibi sorulara cevap arayacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi