TRT 1 Gündüz Kuşağı Haftaya Hareketli Başlıyor!

TRT 1 Gündüz Kuşağı ekranında 30 Ekim Pazartesi günü Türkiye’nin en genç kalp ve damar cerrahisi doçentlerinden, Dr. Halit Yerebakan’ın sunduğu ‘Doktor Geldi’ ve evliliklerdeki sorunlara ve yapılan hatalara ışık tutan ‘Bir Yastıkta Kocayalım’ izleyici ile buluşacak.

TRT 1 Gündüz Kuşağı Haftaya Hareketli Başlıyor!
TRT 1 Gündüz Kuşağı Haftaya Hareketli Başlıyor! Nehir Karakoçak
Bu içerik 914 kez okundu.

 

Çocuklarda Cilt Hastalıkları Doktor Geldi'de!

Sağlık Bakanlığı’nın katkılarıyla hazırlanan ve Dr.Halit Yerebakan’ın sunduğu ‘Doktor Geldi’ programı 30 Ekim Pazartesi günü saat 12.45’te TRT 1’de izleyicisi ile buluşacak. Pazartesi günü ekrana gelecek olan ‘Doktor Geldi’ programında, Uzm. Dr. Murat Palabıyık Ve Uzm. Dr. Canan Öztürk çocuklarda meydana gelen cilt hastalıklarından bahsedecek. Halit Yerebakan vücut tipine göre beslenme kurallarını anlatacak. Yekbu Köseoğlu ise metabolizmayı güçlendiren tahıllı salata tarifi ile ekranda yer alacak.

 

Evlilikte yapılan Hatalar Bir Yastıkta Kocayalım’da!

30 Ekim 2017 Pazartesi günü ekrana gelecek olan ‘Bir Yastıkta Kocayalım’ programı, yeni haftada Sinem ve Akın çiftinin evine konuk oluyor. Kanser hastası olan Sinem tedavi nedeniyle bitkin olduğundan evdeki sorumluluklarına yetişemiyor. Birçok konuda kendini güçsüz hisseden Sinem en büyük destekçisinin eşi Akın olduğunu düşünürken, Akın hayatlarıyla ilgili bambaşka bir karar veriyor.

 

Hafta içi her gün saat 14.40’ta TRT 1 ekranında izleyici ile buluşan gerçek hayat öykülerinden yola çıkılarak hazırlanan “Bir Yastıkta Kocayalım” ‘Evlilik nedir?’, ‘Bu önemli birliktelik sevgiyle, saygıyla, sabırla yıllarca sürer mi?’, ‘Neden zamane evlilikleri bu kadar çabuk sonlanıyor?’, ‘Neden boşanmalar bu kadar artıyor?’ gibi sorulara cevap arayacak.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi