TRT 1 Gündüz Kuşağı Konu ve Konukları ile Yine Dopdolu!

TRT 1 Gündüz Kuşağı ekranında hafta içi her gün yayınlanan, Türkiye’nin en genç kalp ve damar cerrahisi doçentlerinden, Dr. Halit Yerebakan’ın sunduğu ‘Doktor Geldi’ ve evliliklerdeki sorunlara ve yapılan hatalara ışık tutan ‘Bir Yastıkta Kocayalım’, 26 Aralık Salı günü yeni bölümü ile TRT1’de.

TRT 1 Gündüz Kuşağı Konu ve Konukları ile Yine Dopdolu!
TRT 1 Gündüz Kuşağı Konu ve Konukları ile Yine Dopdolu! Nehir Karakoçak
Bu içerik 729 kez okundu.

Diyet ve Sağlıklı Beslenme Konusu Doktor Geldi ‘de!

Sağlık Bakanlığı’nın katkılarıyla hazırlanan ve Dr. Halit Yerebakan’ın sunduğu, hafta içi her gün izleyicisi ile buluşan Doktor Geldi programı, yeni bölümü ile 26 Aralık Salı günü saat 12.45’te TRT 1’de.

 

Salı günü ekrana gelecek olan ‘Doktor Geldi’ programına Uzman Diyetisyen Nazlı Şişik Yaltırık ve Diyetisyen Gözdenur Çavuş konuk olacak. Uzman Diyetisyen Nazlı Şişik Yaltırık diyet tatlı tarifleri ile ekrana renk katacak. Diyetisyen Gözdenur Çavuş, alternatif kürlerle zayıflama yollarından bahsedecek. Halit Yerebakan ise leptin hormonu ve ne işe yaradığından bahsedecek.

 

Doktor Geldi, hafta içi her gün 12.45’te TRT1 ekranında!

 

Evlilikte yapılan Hatalar Bir Yastıkta Kocayalım’da!

26 Aralık 2017 Salı günü ekrana gelecek olan ‘Bir Yastıkta Kocayalım’ programı, yeni haftada Hacer ve Cengiz Durmuş çiftinin evine konuk oluyor. Hacer evde dikiş yaparak evin geçimini sağlarken hiçbir işte çalışmayan Cengiz’in durumundan hiç rahatsız görünmüyor.

 

İşsizliğine türlü bahaneler uyduran Cengiz, karısının çabalarını da takdir etmiyor. Tek başına evin tüm giderlerini üstlenmek durumunda kalan Hacer hiçbir şikâyette bulunmuyor. Ancak Cengiz rahat durmuyor ve kahvede olmadık işlerle başını belaya sokuyor ve 17 bin lira borca giriyor. Peki bu borç nasıl ödenecek?

 

Hafta içi her gün saat 14.40’ta TRT 1 ekranında izleyici ile buluşan ve gerçek hayat öykülerinden yola çıkılarak hazırlanan ‘Bir Yastıkta Kocayalım’ adlı programda; ‘Evlilik nedir?’, ‘Bu önemli birliktelik sevgiyle, saygıyla, sabırla yıllarca sürer mi?’, ‘Neden zamane evlilikleri bu kadar çabuk sonlanıyor?’, ‘Neden boşanmalar bu kadar artıyor?’ gibi sorulara cevap arayacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi