TRT 1 Gündüz Kuşağı Yine Çok Renkli!

TRT 1 Gündüz Kuşağı ekranında hafta içi her gün yayınlanan, Türkiye’nin en genç kalp ve damar cerrahisi doçentlerinden, Dr. Halit Yerebakan’ın sunduğu ‘Doktor Geldi’ ve evliliklerde yaşanan sorunlara ve yapılan hatalara ışık tutan ‘Bir Yastıkta Kocayalım’ 5 Ocak Cuma günü yeni bölümü ile TRT1’de.

TRT 1 Gündüz Kuşağı Yine Çok Renkli!
TRT 1 Gündüz Kuşağı Yine Çok Renkli! Nehir Karakoçak
Bu içerik 630 kez okundu.

Grip Doktor Geldi ‘de!

Sağlık Bakanlığı’nın katkılarıyla hazırlanan ve Dr. Halit Yerebakan’ın sunduğu, hafta içi her gün izleyicisi ile buluşan Doktor Geldi programı, yeni bölümü ile 5 Ocak Cuma günü saat 12.45’te TRT 1’de.

 

Cuma günü ekrana gelecek olan ‘Doktor Geldi’ programında, Halit Yerebakan, kış soğuklarında en çok ortaya çıkan hastalık grip ve gripten korunma yollarından bahsedecek. Doç. Dr. Hasbey Hakan Koyuncu böbrek taşı ve tedavisini anlatacak.

 

Doktor Geldi, hafta içi her gün 12.45’te TRT1 ekranında!

 

Evlilikte yapılan Hatalar Bir Yastıkta Kocayalım’da!

5 Ocak 2018 Cuma günü ekrana gelecek olan ‘Bir Yastıkta Kocayalım’ programı, yeni haftada Damla ve Baran Uzundağ çiftinin evindeki sorunları ekrana getirmeye devam ediyor. İki anne arasındaki buzlar hiçbir şekilde erimeyince, birbirini çok seven çift aile terapistinin onlara önerdiği plana başvuruyor ve boşanmaya karar verdiklerini annelerine söylüyorlar. Bu boşanma gerçekleşecek mi? Yoksa dünürler inatlarından vazgeçecek mi? Hepsi yeni bölümde Bir Yastıkta Kocayalım da...

 

Hafta içi her gün saat 14.40’ta TRT 1 ekranında izleyici ile buluşan ve gerçek hayat öykülerinden yola çıkılarak hazırlanan ‘Bir Yastıkta Kocayalım’ adlı programda; ‘Evlilik nedir?’, Uzun evliliklerin sırrı ne? Bu önemli birliktelik sevgiyle, saygıyla, sabırla yıllarca nasıl sürdürülür?’ , ‘Neden zamane evlilikleri bu kadar çabuk sonlanıyor?’, ‘Neden boşanmalar bu kadar artıyor?’ gibi sorulara cevap arayacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi