TRT 1 Gündüz Kuşağı Yine Çok Renkli!

TRT 1 Gündüz Kuşağı ekranında hafta içi her gün yayınlanan, Türkiye’nin en genç kalp ve damar cerrahisi doçentlerinden, Dr. Halit Yerebakan’ın sunduğu ‘Doktor Geldi’ ve evliliklerde yaşanan sorunlara ve yapılan hatalara ışık tutan ‘Bir Yastıkta Kocayalım’ 26 OcakCuma günü yeni bölümü ile TRT1’de.

TRT 1 Gündüz Kuşağı Yine Çok Renkli!
TRT 1 Gündüz Kuşağı Yine Çok Renkli! Nehir Karakoçak
Bu içerik 646 kez okundu.

Unutkanlık Konusu Doktor Geldi ‘de!

Sağlık Bakanlığı’nın katkılarıyla hazırlanan ve Dr.Halit Yerebakan’ın sunduğu, hafta içi her gün izleyicisi ile buluşan Doktor Geldi programı, yeni bölümü ile 26 Ocak Cuma günü saat 12.45’te TRT 1’de.

 

Cuma günü ekrana gelecek olan ‘Doktor Geldi’ programında, Halit Yerebakan, doğa ile iç içe yaşamanın faydalarından bahsedecek. Doç. Dr. Burcu Örmeci ise unutkanlık ve bunu önlemenin yollarını anlatacak.

 

Doktor Geldi, hafta içi her gün 12.45’te TRT1 ekranında!

 

Evlilikte yapılan Hatalar Bir Yastıkta Kocayalım’da!

26 Ocak 2018 Cumagünü ekrana gelecek olan ‘Bir Yastıkta Kocayalım’ programı, yeni haftada Ahu ve Kerim Taşocak çiftinin evindeki sorunları ekrana getirmeye devam ediyor. Kerim, eşi Ahu’nun istediği şekilde davranmadığı için çok öfkelidir. Ahu ise gördüğü baskıya boyun eğmemeye ve boşanmaya karar verir.

 

Kerim’in çocukluğunda yaşadığı trajik olay nedir? Aile terapisti Serdar Vatansever’den alacakları yardımla Ahu ve Kerim evliliklerini kurtarabilecekler mi?

 

Hafta içi her gün saat 14.40’ta TRT 1 ekranında izleyici ile buluşan ve gerçek hayat öykülerinden yola çıkılarak hazırlanan ‘Bir Yastıkta Kocayalım’ adlı programda; ‘Evlilik nedir?’, Uzun evliliklerin sırrı ne? Bu önemli birliktelik sevgiyle, saygıyla, sabırla yıllarca nasıl sürdürülür?’ , ‘Zamane evlilikleri neden bu kadar çabuk sonlanıyor, boşanmalar neden bu kadar artıyor?’ gibi sorulara

cevap arayacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi