TRT 1 Gündüz Kuşağı Yine Dopdolu!

TRT 1 Gündüz Kuşağı ekranında 25 Ekim Çarşamba günü Türkiye’nin en genç kalp ve damar cerrahisi doçentlerinden, Dr. Halit Yerebakan’ın sunduğu ‘Doktor Geldi’ ve evliliklerdeki sorunlara ve yapılan hatalara ışık tutan ‘Bir Yastıkta Kocayalım’ izleyici ile buluşacak.

TRT 1 Gündüz Kuşağı Yine Dopdolu!
TRT 1 Gündüz Kuşağı Yine Dopdolu! Nehir Karakoçak
Bu içerik 1247 kez okundu.

Çocuk Sağlığı Doktor Geldi'de!

Sağlık Bakanlığı’nın katkılarıyla hazırlanan ve Dr.Halit Yerebakan’ın sunduğu ‘Doktor Geldi’ programı 25 Ekim Çarşamba günü saat 12.45’te TRT 1’de izleyicisi ile buluşacak.

 

Çarşamba günü ekrana gelecek olan ‘Doktor Geldi’ programında, Uzm. Dr. Murat Palabıyık, çocuk hastalıkları ve bu hastalıklardan korunma yolları hakkında bilgi verecek. Psikiyatrist Dr. Tanju Sürmeli ise çocuklarda dikkat eksikliği ve çözüm yollarından bahsedecek.

 

Evlilikte yapılan Hatalar Bir Yastıkta Kocayalım’da!

25 Ekim 2017 Çarşamba günü ekrana gelecek olan ‘Bir Yastıkta Kocayalım’ programında, Kenan evi çekip çevirmeleri ve işleri Yıldız’a da öğretmeleri için iki ablasını da eve çağırıyor ancak Yıldız’ın bu misafirlikten haberi yoktur. Görümceler evde tüm düzeni değiştirmeye kararlı görünüyorlarken, peki Yıldız buna ne diyecek?

 

Hafta içi her gün saat 14.40’ta TRT 1 ekranında izleyici ile buluşan gerçek hayat öykülerinden yola çıkılarak hazırlanan “Bir Yastıkta Kocayalım” ‘Evlilik nedir?’, ‘Bu önemli birliktelik sevgiyle, saygıyla, sabırla yıllarca sürer mi?’, ‘Neden zamane evlilikleri bu kadar çabuk sonlanıyor?’, ‘Neden boşanmalar bu kadar artıyor?’ gibi sorulara cevap arayacak.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi