Türk Aktör Kerem Bürsin Madame Tussauds Amsterdam‘a Emanet

Sinema, müzik, spor, bilim tarih gibi pek çok alanda dünyaca ünlü isimlerin balmumu figürlerinin ziyaretçiyle buluştuğu Madame Tussauds İstanbul; en beğenilen figürlerinden biri olan Kerem Bürsin’i geçtiğimiz günlerde Amsterdam’a yolcu etti. Türk televizyon ve sinema dünyasının ünlü oyuncularından Kerem Bürsin’in balmumu heykeli geçici bir süreliğine Hollanda’da bulunan Madame Tussauds Amsterdam‘da ziyaret edilebilir.

Türk Aktör Kerem Bürsin Madame Tussauds Amsterdam‘a Emanet
Türk Aktör Kerem Bürsin Madame Tussauds Amsterdam‘a Emanet Nehir Karakoçak
Bu içerik 1665 kez okundu.

250 yıllık büyüleyici bir tarihe sahip balmumu heykel müzesi Madame Tussauds, merkezleri arasında zaman zaman gerçekleştirdiği figür ziyaretlerine devam ediyor. Son olarak Madame Tussauds İstanbul’da bulunan Kerem Bursin figürünü Madame Tussauds Amsterdam koleksiyonuna emanet eden dünyaca ünlü balmumu müzesi bu sayede farklı kültürlerce bilinen ve sevilen figürleri de ziyaretçileriyle buluşturmuş oluyor.

 

Kerem Bursin’in yeteneği ve görünümü sayesinde Türkiye ve Ortadoğu’da büyük hayran kitlesine sahip olması geçici bir süreliğine Amsterdam’daki koleksiyona eklenmesinde büyük etken oldu. Madame Tussauds Amsterdam, böylelikle, Ortadoğu kökenli cazibeye sahip yıldızlara olan büyük talebe de cevap verdiğini gösterdi.

 

 

Madame Tussauds Amsterdam’a geçici bir süreliğine emanet edilen figürle artık çekici aktör Kerem Bürsin’in tüm hayranları, onunla yan yana fotoğraflar çektirmenin eşsiz imkanına kavuşacak. Kerem Bursin figürü Aralık ayı sonuna kadar Madame Tussauds Amsterdam’da ziyaret edilebilecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi