Türk Yapımı Olan ZULA Oyunu Artık Dünya'ya Açılacak

Türkiye içerisinde üretilmiş olan MMOFPS oyunundan olan ZULA, Uzak Doğu’da yer alan en önemli oyun fuarları arasında bulunan G-Star Uluslararasındaki Oyun Fuarı’na katılım gerçekleştirdi.

Türk Yapımı Olan ZULA Oyunu Artık Dünya'ya Açılacak
Türk Yapımı Olan ZULA Oyunu Artık Dünya'ya Açılacak Mahmut Şahan
Bu içerik 985 kez okundu.

 

Türkiye içerisinde üretilmiş olan MMOFPS oyunundan olan ZULA, Uzak Doğu’da yer alan en önemli oyun fuarları arasında bulunan G-Star Uluslararasındaki Oyun Fuarı’na katılım gerçekleştirdi. 16 ila 17 Kasım tarihlerinin arasında Güney Kore’nin Busan şehri içerisinde düzenlenmiş olan fuara bütün dünyadan oyun geliştiriciler katılım gösterirken Türkiye’yi de ZULA oyunu temsil etti.

 

G-Star Uluslararasındaki Oyun Fuarı, 250.000 taneden çok ziyaretçiyi ağırlar iken, 35 değişik ülkeden 600 taneye yakın oyun geliştirici şirket fuara katılım gerçekleştirdi. ZULA’yı geliştirmiş olan Ingame Group şirketi, G-Star’a 4. defa katılım gerçekleştirirken iş ortakları ile  Uzak Doğu’nun lider durumdaki oyun şirketleriyle bir araya gelmiş oldu.

 

 

G-Star Uluslararasındaki Oyun Fuarı ile ilgili değerlendirme gerçekleştirmiş olan Ingame Group şirketinin Kurucu Ortaklarından biri olan Tuncay Büyükoğlu, şu ifadelere yer verdi; ''Fuar bizim açımızdan fazlası ile verimli bir şekilde geçti. En gurur verici  olan gelişme de Güney Doğu Asya pazarında yer alan en önemli yayıncılarından bir tanesi ile ZULA’nın yayınlanmasına yönelik olarak anlaşmaya varmamız oldu.''

 

Tuncay Büyükoğlu ayrıca, dünyanın 7 farklı bölgesi içerisinde, yaklaşık 100  tane ülkede, 10 milyon taneden fazla oyuncunun tarafından oynanmakta olan ZULA’nın anlaşma ile beraber milyonlarca yeni oyuncuya ulaşabilecek olduğunu da sözlerine ekledi.

zula güney kore g-star uluslararası oyun fuarı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi