Türkiye İçerisindeki İlk Watch Series 3 Ürününü Alan Kişi Açıklandı

Apple şirketinin Watch Series 3 modeli 29 Eylül tarihi itibari ile Türkiye’de satışa çıkartıldı. Apple şirketinin tarafından 12 Eylül tarihinde gerçekleşen etkinlik esnasında duyurulmuş olan yeni akıllı saatler, özellikle

Türkiye İçerisindeki İlk Watch Series 3 Ürününü Alan Kişi Açıklandı
Türkiye İçerisindeki İlk Watch Series 3 Ürününü Alan Kişi Açıklandı Mahmut Şahan
Bu içerik 938 kez okundu.

Apple şirketinin Watch Series 3 modeli 29 Eylül tarihi itibari ile Türkiye’de satışa çıkartıldı. Apple şirketinin  tarafından 12 Eylül tarihinde gerçekleşen etkinlik esnasında duyurulmuş olan yeni akıllı saatler, özellikle 

 de yerleşik bir hücresel özelliği bulunan modelleriyle çok dikkat çekmekteler.

Dünya üzerindeki bir numaralı saati pozisyonuna gelmiş olan Apple Watch ürünü, bundan sonra hücresel bağlantı ile ilgili seçeneği de sunmakta. Tasarım şeklinde aynı kalmış olan akıllı saat, LTE desteğine sahip modelinde yer alan Digital Crown’un kırmızı renge sahip bir yüzeye sahip olması ile ayırt edilebilmekte. Öte yandan, bu ürüne Altimetre ile ilgili  özelliği de eklenmiş bir halde.

W2 çip sayesinde daha da güçlenmiş olan Apple Watch Series 3 modeli, daha hızlı 2 çekirdekli işlemci ve de 8 GB'lık bir kapasiteye sahip durumda. Ürün içerisinde 18 saate kadarlık bir pil ömrü sunulmaktadır.

Hücresel olan özelliğinin watchOS 4 ile birleşmesiyle beraber yakın zamanda Apple Music kullanıcıları da 40 milyon tane şarkıyı doğrudan bilekleri üzerinden dinleyebilecekler.

Apple Watch (GPS ve Cellular) ürünü, iPhone’dan daha uzakta olduğu zaman hücresel özelliğine problemsiz bir biçimde geçmiş olan eksiksiz bir tane LTE ve  de UMTS radyoya sahip halde. Watch ürünü, iPhone modeli ile aynı numarayı paylaşmış olduğu için aileniz ile birlikte arkadaşlarınıza veyahut iş arkadaşlarınıza farklı bir numara vermenize hiç bir şekilde gerek bulunmamaktadır. Aynı zaman içerisinde, müşterilerin özel bir başlangıç yapabilmelerine  de yardımcı olabilmek amacıyla programa katılmış olan iletişim operatörlerinin lansmanda giriş seviyesi içerisinde özel hücresel planlar sunuyor olacak.

Apple şirketinin Watch Series 3 isimli modelleri 1.649 Türk Lirası tutarında başlamış olan fiyatlar ile satışa sunulmuş bir haldedir.

apple apple watch apple watch series 3
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi