Türkiye için iPhone 7 satış tarihi belli oldu

Apple'ın son amiral gemileri olan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerinin Türkiye için çıkış ve satış tarihi kesinleşti.

iPhone 7 modelinin Türk kullanıcılarına ne zaman sunulacağı nihayet belli oldu. Türkiye’de hizmet veren operatörler tarafından belirtilen ön sipariş ve satış tarihi kesinleşti.

Apple’ın merakla beklenen iPhone 7 modeli için ülkemizde beklenen gün nihayet çok yaklaştı. Amerika’da satışına başlanan yeni amiral gemisi sonrasında sırayla İngiltere ve diğer Avrupa ülkelerinde satışa sunulmaya başladı. Ülkemiz için kısa bir bekleme dönemi sonrasında satışlar başlayacak.

Operatörler iPhone 7 Satış Tarihini Duyurdu

iPhone 7 için ülkemizde merakla bekleyen kullanıcılara iyi haber operatörler tarafından geldi. Buna göre iPhone 7 ile birlikte iPhone 7 Plus modellerinin ön sipariş alımları 7 Ekim 2016 tarihinde başlayacak. 14 Ekim 2016 tarihi itibariyle ise genel satışlar operatörler tarafından başlayacak!

iPhone 7 modeline ait fiyatlar kesinleşti mi?

Operatörler tarafından fiyat konusunda bilgi verilmedi. Ön sipariş başlamadan 1-2 gün önce fiyatların da netleşeceğini düşünüyoruz.

Apple’ın son mimarisi olan iPhone 7 modelinin bir diğer merak edilen konusu ise fiyatı oldu. 16GB’lık uygun fiyatlı modellerin tarihe karışmasının ardından en düşük 32GB olan iPhone 7 modelinin en düşük fiyatının 3399TL seviyelerinde olacağı dillendiriliyor. Kesin olmamakla birlikte 256GB’lık en üst Plus modelinin ise 5 bin lira sınırına dayanacağını düşünüyoruz.


1 Yorum

Yorum Yap
  1. mehmet
    Eylül 30, 15:52 mehmet

    iphone 7 çok konuşuldu ama o kadar da yenilik getirmedi. 6s telefonu olanlar için almak çok saçma

Only registered users can comment.

Etkinlik Ajansı