Türkiye’nin en sevilen mobil oyunu Paramanya Yeni Güncelleme

Türkiye’deki mobil oyun severlerin vazgeçilmez oyunu Paramanya’ya 1 Haziran 2017 tarihi itibariyle pek çok yeni özellik eklendi. Oyunda yapılan dev güncellemeyle gelen en dikkat çekici özellik ise oyuncuların Aile kurarak oyunu oynaması.

 Türkiye’nin en sevilen mobil oyunu Paramanya Yeni Güncelleme
 Türkiye’nin en sevilen mobil oyunu Paramanya Yeni Güncelleme Tugrul Demir
Bu içerik 969 kez okundu.

Netmarble Games, Türkiye’nin en sevilen mobil oyunu Paramanya’da yapılan dev güncellemeyle birlikte oyuna yeni Aile Sistemi ve izleyici modu eklendiğini açıkladı. Güncellemede en çok dikkat çeken özellik ise oyuncuların artık bir aile kurarak oyun oynaması,aile üyeleriyle sohbet ederek birlikte görevler tamamlama imkanı olması.

Kendi aileni kur, sohbet et, maçları izle

Paramanya’ya eklenen benzersiz özelliklerden biri de oyuna katılmadan yapılan maçları izleyebilme imkanı olması. Oyuncular izleyici modunda arkadaşlarının maçlarını ve turnuvalarda oynanan maçları da izleyebilecek. Oyuncular aile sisteminde kendi ailesini kendisi yaratarak istediği oyuncuları davet edebiliyor, sohbet edebiliyor, ve haftalık aile sıralamasında yarışabiliyorlar. Ayrıca kurulan ailelerdeki oyuncular, aile içinde rekabet edebildikleri gibi, aile olarak kurulan başka ailelerle de mücadele edebilme özelliğine sahip olacaklar.Paramanya oyun içi satın alma seçenekleriyle App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz indirilebilir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çin’e VPN Engeli
Çin’e VPN Engeli
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi
Bazı Ülkelerde Güncelleme İsminin Değişik Olacağı Belirtildi